Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A knorr meg a maggi szándékosa...

A knorr meg a maggi szándékosan szívat?

Figyelt kérdés

Még sosem láttam olyan receptet a gyors alapjaikon (pl. svéd húsgombóshoz szósz), ami vásárolható mennyiség lenne.

Pl. ha valamihez írnak 150g gépsonkát, tuti hogy egy szupermarketben sincs, csak 100, 125 vagy 200g-os.


Ez valami üzleti fogás lenne, hogy a maradékhoz megint találjon ki valamit az ember, vagy egyszerűen letojom tablettát vettek be?


2017. jan. 9. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bemész a húsboltba, és ott annyi gépsonkát veszel, amennyit akarsz. Probléma megoldva.
2017. jan. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet venni csemegepultban is, nem csak tálcásan. De én nem szoktam annyira komolyan betartani, ha mondjuk kell 40dkg darált hús, nekem viszont 50dkg van, akkor megy bele az egész.
2017. jan. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én is kb. úgy oldom meg, mint 2-tes írja, hogy kb. ami a legközelebb áll hozzá, azt veszem meg. :)

Csak feltűnt hogy sosem passzolnak a mennyiségek a Standard csomagolsához.


A húsospult eddig eszembe Sem jutott, mert ott akkor veszek csak valamit, amikor valami alkalomra valamit magam főzök, nem ilyen gyorskajákhoz.

2017. jan. 9. 15:35
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
First world problems...
2017. jan. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Du kannst mich an Arsch lecken...
2017. jan. 9. 16:36
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

Pedig a csemegepult a megoldás. Ott akár 3 szeletet is kérhetsz bármiből, nem néznek rád furán. Pláne, hogy már olyan árak vannak, hogy 10 deka minőségibb sonka akár 300 ft is lehet.

A Knorr meg a Maggi pedig egy percet sem foglalkozik azzal, hogy az ajánlott mennyiségük kompatibilis-e a hústermékeket csomagoló cégek termékeivel, és viszont sem.

Találja fel magát a vevő.

2017. jan. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

A knorr meg a maggi nem árulnak gépsonkát, kétlem hogy érdekük lenne hogy több fogyjon belőle.


Én nem szoktam ilyen alapporos kajákat csinálni, de ha egy recept miatt veszek valamit akkor inkább veszek többet ha úgy tudok csak. 50 g gépsonka nem fog rám rohadni, de nagyon más alapanyag se. Kreativitás kérdése. Ha elkezdesz rendesen főzni hamar rááll az agyad hogy maradék kajákat vagy hiányzó összetevőket hogy lehet hasznosítani illetve pótolni.

2017. jan. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7#


Köszönöm a választ. 20 éve főzők "rendesen" egyébként, mert szeretem a hasam.

Viszont csak mostanában van hogy nincs idő rendeset csinálni, így néha csinálunk egy Kötbullart, vagy hasonlót. Igazából rajtam Sem maradnak a dolgok rajtam, csak ez így tegnap feltűnt, hogy mindig marad valami.:)

2017. jan. 10. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!