Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan rúgjak be úgy, hogy se...

Hogyan rúgjak be úgy, hogy se ne hányjak és ne is sírjak a piától?

Figyelt kérdés

#másnaposság #ganaj részeg #hányásos haj #depis sírós fetrengés az árokban
2019. ápr. 6. 01:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%
Én életemben soha nem rúgtam be, és soha nem is fogok, mert kellő mértékkel is jól érzem magam a piától, mégis megmenekülök a hányással, fejfájással, és "filmszakadással" járó másnaposságtól! Mindössze annyi, hogy nem iszom minden nap, de amikor iszom, akkor 1 nap megiszom fél vagy max. 1 liter erősebb (min. 5%) sört, és attól már légiesen könnyed, szédelgős, mámoros állapotba kerülök, jókedvem van tőle, de semmi több! Eleve nem is értem, hogy valaki miért nem elégszik meg ennyivel, miért akar mindenáron berúgni?!
2019. ápr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 smithi1979 válasza:
76%

szia!


kaptam egy ertesitöthogy reg nem jartam az oldalon,es veltlenül vettem eszre ezt a kerdest.gondoltam valaszolok ra.

en havonta 2-3 szoriszok hangolatjavitas miatt.

hogy ne hanny,lenyeg ne egyel az ivas elött kb 6-7 oraval mar semmit.ezutn tapasztald ki mennyitöl rugsz be ugy hogy ne fetrengj,nalam ez egy üveg pezsgö,es miutn megittad a kivalasztott italod,kezd el 1-2 decinkent vizet inni mondjuk egy litert,masfelet.nem leszel masnapos sem.hogy ne sirj,figyelj mikor elkezdesz inni optimista jo hangulatban legy.halgass közben kedvenc zeneid!:)en igy csinalom.ja es soha ne keverd az italokat!!!

üdv

2019. ápr. 9. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 smithi1979 válasza:
100%

ja es soha ne igyal ha problemad van.

nekem akkor megy legjobban ha teljesen ok körülöttem minden!

2019. ápr. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Rokaone ***** válasza:
79%
Egyfajta italt igyál üdítővel keverve. Pl: whiskey-cola, vodka narancs és egyéb ilyen finomságok :D
2019. ápr. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én ha részeg vagyok nem sírok nem hányok. Viszont részegen mindig bepisilek. 19eves lany
2019. ápr. 16. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!