Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Vanília ízesítésű fehérje...

Vanília ízesítésű fehérje port mivel szoktatok kombinálni? Unalmassá vált a sima shake készítése, tudtok esetleg valamit, amivel fel lehet dobni? Lehet étel vagy ital az eredmény, csak vegye el a por izét valamennyire

Figyelt kérdés

2019. aug. 6. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bele lehet sütni sütibe, palacsintába. Ha ízesíted gyümölcsökkel vagy kakaóval, kevésbé erőteljes az íze. Nagyon egyszerű receptek is vannak, ahol tényleg csak össze kell keverni néhány összetevőt és kisütni, nem kell hozzá cukrász tudás.
2019. aug. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Ha nincs türelmed sütögetni, gyúrhatsz belőle kókuszgolyót, vagy hasonló sütés nélküli édességeket. Formázni sem kell, ha kilapítod és felszeleteled.
2019. aug. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A palacsinta szimpatikus megoldás, szerintem azt próbálom ki elsőnek:)
2019. aug. 6. 16:39
 4/5 anonim válasza:
100%
En friss gyumolcsokkel szoktam osszeturmixolni, most epp a malna a favorit, de banannal, barackkal, sargadinnyevel is isteni! Es ha rossz vagyok van hogy egy kis kakaopor is beleborul veletlen🙄😂 de csinaltam mar belole tejberizst is, azzal is nagyon jo volt, de a legegyszerubb gyumolcsokkel varialni :)
2019. aug. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen, nagyon jól hangzik, ki fogom próbálni!:)
2019. aug. 6. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!