Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ajánljátok a biotech-es...

Ajánljátok a biotech-es fehérjeport vagy zero bart, vagy esetleg elég, ha az étrendemre figyelek, a kívánt eredmény eléréséhez?

Figyelt kérdés
176 cm 62kg-os lány vagyok. Már edzettem régebben, de most folytatnám. Igazábol nem fogyni szeretnék,csak feszesíteni a fenekem, hasam környékén és a lábamon.

2017. aug. 7. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha kajából be tudod vinni a megfelelő mennyiséget, úgy hogy tápanyag szempontból jó legyen akkor felesleges kiegészítő.
2017. aug. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Könnyebb tartani vele egy egészséges étrendet. Fejérkéből sokféle makróbarát sütit lehet készíteni. Tehát ilyen szempontból ajánlom , de nem feltétlen létszükséglet, ha másból beviszed a makrókat.
2017. aug. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem szukseges. Igazabol az egyetlen elonye a kenyelem, semmi mas.
2017. aug. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A te kis fehérjemennyiségedet elég könnyű bevinni ételből (nekem ellentétes problémáim szoktak lenni még szálkásításkor is), de persze ha az étrended, ízlésed miatt ez nehézségekbe ütközik, vehetsz fehérjeport. De nem csodaszer.
2017. aug. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!