Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Egyéb kérdések

A kérdés

Milyen eredmény ez?

Szeretek sétálni, naponta minimum 3 km-t sétálok mindig, de tegnap elhatároztam, hogy ma lesétálok 25 km-t. A végén 29 km lett belőle, 90%-ban föld úton, mellette pedig az elején ráadásként fel-le sétálva haladtam. Az első 13 km-t nem éreztem, viszont utána egyre jobban kínszenvedés volt, de megcsináltam.

75 vagyok, és 5.1 kg súlyt vittem magammal (esőkabát, plusz pulóver, 2 üveg víz).

Szeretném megkérdezni, hogy ez milyen eredmény? Egy ilyen séta után milyen fejlődésre számíthatok, azaz állóképességen kívül izomnövekedés várható?

Előre is köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: edzés, egészség, erő, erősítés, fehérje, fitness, izom, kondi, láb, mozgás

márc. 15. 18:33  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az eredmény szempontjából számít a mozgás típusa?
Ennyitől látható lesz az eredmény?
Mi a leghatékonyabb edzésterv 3200 m futáshoz 2 hónapra?
Tippmixben 0:0 eredmény minek minösül?
Ha minden este megcsinalok 100 felulest, mennyi ido alatt lesz lathato az eredmeny?
Mennyi idő múlva várható eredmény ha így edzek?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!