Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miket vasaroljak be hogy...

Miket vasaroljak be hogy tuleljem a koronavirust?

Figyelt kérdés
2020. márc. 4. 22:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%

Hogy túléld, arra ne nagyon vásárolj be. Ha elkapod, akkor inkább irány egy korház.

Ha pedig arra gondolsz, hogy önkaranténba vonulsz, akkor olyan ételt, amit szeretsz, tartós.

2020. márc. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Amit szeretsz. Ajánlom a szokásos liszt-cukor-olaj mellé a halat, a zöldséget, a husit, gyümölcsöt. Konzerv vagy fagyasztott változat is jó. Jól jöhet az aszalt gyümölcs, méz, a kávé, tea, bor. A csokoládé, a pattogatott kukorica, a ropi. Vitaminokat, étrend kiegészítőket.
2020. márc. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Kezdődik. Popcornt elő! :D
2020. márc. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem, hogy a politikának mi köze van ahhoz, hogy a kérdező be akarja zárni magát a saját lakásába. Gondolom eleve súlyos alapbetegségei vannak, vagy veszélyeztetett terhes, stb., és emiatt különösen veszélyeztetett.


Nem tudom mi van ezzel az oldallal, akárhányszor egy kérdésre válaszolok, és nem a kérdező vagy a többi válaszoló lehurrogását értem ez alatt, mindig kapom a támadásokat.

2020. márc. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
60%

#4

És ha van alap betegsége, vagy veszélyeztetett terhes, akkor már nem is tudja megtalálni az előző ötmillió ugyanilyen kérdést, amit újra és újra kiírogatnak?

2020. márc. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
57%
Ez emberi butaság határtalan sajna. 1000 ember halt meg. Tudod hogy hàny ember hal éhen naponta? Vagy hal meg fertőző betegségektől pl. Clamidia...hepatitus. Ha ezeket elkerülted eddig akkor a korona miatt se kell annyira aggódni. Sokkal nagyobb esélyed van ezeket elkapni
2020. márc. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
84%
Az a baj hogy az emberek riogatják saját magukat és másokat is. De ettől nem lesz jobb a helyzet. Az egész országban felfordulás lesz.Ez senkinek nem hiányzik.
2020. márc. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%
Én mindig egy hétre előre vásárlok nagybevásárláson, kenyeret meg ahogyan fogy elfele. Most sem fogok másképpen tenni, mert semmi nem indokolja. Ha ne adj' isten karanténba kerülnék a lakhelyemen, akkor élelmiszerrel úgyis el fognak látni, nem úgy megy ez, hogy a karanténban lévőket magukra hagyják.
2020. márc. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
78%

#6 Vicc hogy ennyi ostoba ember van 😃


Komolyan nehéz felfogni, hogy nincs értelme összevetni egy globálisan gyakori esemény összes esetéből meghalt emberek számát, egy kialakuló járványéval?


Számolj ki valamilyen egységet, úgy vesd össze az adott probléma veszélyességét.


Pl aki autóba ült idén abból hány ember halt meg.

Pl aki elkapta az influenzát, abból hány ember halt meg ebben az évben.

Pl aki elkapta a COV-ot, hány ember halt meg belőle... és honnan is tudnád, hiszen még éves adat sincs belőle.

2020. márc. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%

WC papírt.


Én legalábbis azt olvastam a hírekben hogy emiatt a korona-pánik miatt Amerikában és az ázsiai országokban az emberek jórésze fölvásárolta a WC papír készleteket (gondolom azért, mert nem akarnak sz@ros seggel meghalni).


Megint mások lisztet, olajat, cukrot meg efféléket: [link]


Én jómagam is jóelőre beraktároztam, hogy túl tudjak élni. A gyümölcsökben rendkívül sok a vitamin (az pedig alapvető a vírussal folytatott küzdelem során), ezért én alaposan bevásároltam; nagyjából két hordó almát, vm. ugyanennyi körtét, barackot és szilvát.


Azonban ennyi gyümölcs nem áll el sokáig, ezért kidolgoztam egy egyszerű, ámde rendkívül pratikus tartósítási módszert: Pálinkát főztem belőle. 😉

2020. márc. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!