Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miket vasaroljak be hogy...

Miket vasaroljak be hogy tuleljem a koronavirust?

Figyelt kérdés
2020. márc. 4. 22:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

# 21


"Sajnos észre sem veszitek, hogy az igazi konteós agymosás áldozatai saják magatok vagytok."


Kérlek alássan, te meg miről beszélsz? 🙂


Mi ez a többes szám jelző, meg a "konteós agymosás"?


Én csakis a saját magam nevében beszéltem, a saját gondolataimat közölve. Én csupán a saját véleményemnek adtam hangot.


Én amúgy nem akarok ellened beszélni. Én teljes mértékben neked adok igazat és mindazoknak, akik utánad mennek.

2020. márc. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
50%

Ja, oltásellenesség... Én ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy mint minden mást, az orvostudományt, gyógyszeripart, összességében az egészségügyet is a pénz hajtja. Ezek alapján mérlegeljétek, hogy ki mennyire is bízik az iparban.

(Azt azért remélem, hogy nem kell senkinek bemutatni a mai pénz-alapú világot.)

Hogy én bízok-e az egészségügyben? Nos, nem vagyok paranoid, de naiv sem. Pénz van mögötte, valami machinálás tuti mindig van. Nem tudok teljes mértékben megbízni benne, de nem is kezelem teljes bizalmatlansággal a dolgot (azért szorul az emberekbe valami jóság-szerű néha). Épp ezért én könnyedén el tudom képzelni azt is, hogy mesterségesen generált vírusról beszélünk, de az is megeshet, hogy nem. 50-50. Mindkét esetet meg lehetne indokolni. Szépen rá lehetne építeni egy pénzbánya-üzletet a gyógymód "feltalálására" és értékesítésére, vagy csak mivel túl sokan vagyunk a Földön, ezért random felütötte a fejét a vírus ki tudja miféle mutáció eredményeképp. Mint mondtam, 50-50.

2020. márc. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Erről lehetne órákat vitatkozni, ahogy a tudomány rovatban ezt részletesen kiveséztük.


50-50% meg olyan, hogy mindenre rá lehet fogni. Minden egyedi esemény valószínűsége 50-50%.


A statisztika nem ezt mutatja meg... hanem pl hogy egy adott halamzból hány %-nál következett be az a kimenetel.


Pl 100 koronavírusosból 3 meghal. Ezért ha te koronavírusos leszel, akkor ez egy jó predikció, hogy mekkora eséllyel dobod be a kulcsot. (Persze az továbbra is 50-50% hogy meghalsz e vagy sem ha így vesszük, nincs értelme egyedi esetekre ezt megmondani)


Ahogy arra se tudunk válaszolni, léteznek-e UFOk, mivel semmilyen mintát nem ismerünk amire lehet %-ot számolni. Így vagy léteznek, vagy sem :)

2020. márc. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!