Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy bírjátok az éhséget?

Hogy bírjátok az éhséget?

Figyelt kérdés
Én nagyon rosszul, minden bajom van már 4-5 óra elteltével. De ismerek olyat, aki reggelire két szelet kenyeret eszik és estig eszébe sem jut enni, csak kávézik. :D

2020. jún. 10. 14:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Amíg van ami lekössön, addig képes vagyok napokig is evés nélkül létezni. Ha viszont épp itthon ücsörgök és koplalok, mert elfelejtettem kitenni a húst olvadni, akkor pár óra után már kivagyok teljesen.
2020. jún. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

A hosszú távú éhezés és az éhség nem ugyanaz. Mindkettőt megtapasztaltam, eltérő nagyon.

Az éhezéskor először nagyon éhes vagy, de ez pár hét alatt elmúlik, ekkor már nem is bírsz rendes mennyiséget enni. Viszont ahogyan múlik a fájdalmas éhség, úgy jön valami tompa köd az elmére, és a folyamatos sóvárgás az étel után. Ezzel párhuzamosan a szellemi képességek a nullára zuhannak, folyamatosan fázás és fáradtság. Elkezdenek leolvadni a kilók, a szülők kiborulnak, anorexiát emlegetnek. A barátaid megdicsérnek, hogy lapos a hasad ha lány vagy. Te nem látod magadon a változást. Egy ilyen fél év után a szervezetemnek 2 év kellett regenerálódni.

Az éhség egész más. Rövidtávú, intenzív. Belőlem agressziót vált ki. (Kivéve mikor éheztem. Akkor nem volt energiám a dühre.)

2020. jún. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!