Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szeretnék egészségesebben...

Szeretnék egészségesebben étkezni, de nem szeretem a zöldségeket, gyümölcsöket. Hogyan tudnám megszeretni ezeket?

Figyelt kérdés

1-2 kivétel azért van, de egy csomó zöldség van amit mások jóízűen esznek én meg már a szagától rosszul vagyok

vagy pl. a különféle saláták, nemtom, a legtöbbtől undorodom

tök gáz tudom. régen nem zavart de manapság már irigylem azokat akik olyan jóízűen eszik az egészséges kajákat

a rendszeres sportra rá tudtam venni magam, és mostmár szeretem is csinálni, akkor erre is van módszer, nem?


2020. júl. 7. 16:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna a kérdést. :)

- káposzta

- kelkáposzta

- sárga répa a hús és krumpli levesben

- kicsi paradicsom konzerv a pörköltben.

Aztán itt véget is ért a felsorolás az elfogadott zöldségekként.


Én is gondoltam, hogy ki kellene próbálnom több zöldséget.

Vettem édes burgonyát, de nem ízlett

vettem kelbimbót, na az talán elmegy máskor is.

Most ott tartok, hogy nem tudom mi legyen a következő.

Talán a spárgát kipróbálnám, de még nem határoztam el magam.

Akik nincsenek ilyen helyzetben, gondoljanak egy olyan ételre, amit biztosan nem ennének meg, na mi így vagyunk a zöldségekkel.

2020. júl. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
28%

Már sokszor gondolkodtam azon, hogy miért van, hogy egy rakás ételt nem eszem meg, mások elé meg odarakhatsz bármit.

Lehet, hogy kapcsolat van az ízérzékelés és az étel utálat között.

A családom azt mondja, hogy az íz érzékelésem olyan, mint a vadászkutya szaglása. Kis mennyiségű összetevőt is kiérzek az ételből. Nem tudom, hogy másoknál ez hogy van.

2020. júl. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Próbáljátok ki a répatortát, vagy a cukkinis lepényt. Ez utóbbi is édes (fahéjas), nem is érezni rajta, hogy van benne cukkini!
2020. júl. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!