Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék rászokni a vízre?

Hogyan tudnék rászokni a vízre?

Figyelt kérdés
kiskorom óta cukros italokat iszok, ice teát, szörpöt. nem szoktattak rá a vízre, így amikor iszom akkor hányingerem lesz, mert nincs íze, hozzá van szokva a szervezetem a cukorhoz. Normális válaszokat szeretnék! Egy betegség miatt most jót tenne ha átszoknék a vízivásra

#víz #szokás #vízivás #cukros innivaló
2021. febr. 22. 11:04
1 2 3 4
 1/31 Sdujeki36g válasza:
94%
Nekem is nehéz volt mert én is sok cukros vizet ittam meg főleg energia italokat. Kezd szóda vízzel mindennap egy kicsit többet és utána hozzà szokik a tested.
2021. febr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
59%

Én is végig cukrosat ittam, de simán lemegy csak akarni kell xD Vegyél ásvány vizet vagy nem tudom.

Igyál teát esetleg/limonádét

2021. febr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
94%

Ami sokat segíthet, ha az 1 -1,5 literes kancsóba vagy flakonba beleteszel pár szelet gyümölcsöt, citromot, narancsot, barackot, és megvárod, amíg kiázik az íze. Így nem sok cukor kerül bele, mert kevés a gyümölcs és sok a víz, és ha lasan csökkented idövel a gyümölcsöket benne, akkor a végén meg tudod inni a sima vizet is.

De ha csak a cukormentes=nem édes ital a lényeg, akkor készíthetsz teákat is gyógynövényekböl, természetesen sok víz, kevés tea arányban, kifejezetten jó ízü a menta, citromfü, de ezt ki tudod kisérletezni.

2021. febr. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
86%

Ez csak önfegyelem kérdése. Olyan nincs, hogy hányingered lesz a víztől, ha szomjas vagy. Iszod és kész.

Az üdítőket kell kidobni a házból és nagyon hamar visszaszoksz a vízre, amint eléggé megszomjazol. Olyan finomnak fogod érezni a hideg vizet, mint a legjobb üdítőt. Vagy finomabbnak.

2021. febr. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
81%
Bubis ásványvíz jó szoktatásra, de aztán jobb átállni a simára. Amúgy ezt csak bebeszéled magadnak, hogy hányingered van a víztől. Ilyen nem létezik.
2021. febr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd szódával vagy szénsavas ásványvízzel, az jobban csúszik.
2021. febr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem eroltesd egy ideig, ne izles kerdese legyen, hanem eroszakold meg magad, utana hozzaszoksz, es mar le sem fogod tudni nyelni a cukrosat.
2021. febr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Holnap reggel felkelsz. Elöbb-utobb szomjas leszel. Megkinálod magad VIZZEL. Jaj, fuj, nem iszom meg! Akkor nem adsz magadnak semmi mást. Ha szomjas leszel, ezt ismételgeted amig elfogadod magadtol a vizet. Ezt gyakorlod mig rá nem jössz, hogy VIZ kell neked, semmi cukros lötty!
2021. febr. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
72%
Lehet jobb lenne. Én eddig a kólára voltam rászokva és azt mondták nekem hogy kóla helyett inkább igyak ízesített ásványvizeket
2021. febr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 GretaThunberg ***** válasza:
46%
Elmondom hogy kell; reggel felkelsz. Aztán odamész a csaphoz. Alátolsz egy fél literes nagyobb poharat vagy korsót. Megnyitod a csapot. Vársz amíg megtelik vízzel a poharad, aztán elzárod a csapot. Beszlopálod a vízt. Ezt a nap folyamán többször megismétled.
2021. febr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!