Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen sűrűn fogyasztotok...

Milyen sűrűn fogyasztotok húst? Mit gondoltok ideálisnak? Akartok változtatni az étkezési szokásaitokon bármilyen irányba is?

Figyelt kérdés

Illetve érdekelne, hogy a húsfogyasztóknak mi a kedvenc húsmentes főétele.


A kérdés elsősorban nem a vegetáriánusokhoz szól.


2021. ápr. 10. 20:25
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
38%
Mestersonka a hutoben ... eppen az utolso soromet iszom ... mester sonka enyem leszel ... es ez biztos :)))
2021. ápr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
90%
A fenti válaszokat olvasgatva rájöttem, hogy én kevés húst eszem. Simán eltelik úgy egy hét is, hogy nem eszem húst. Felvágottat abszolút nem fogyasztok, de mondjuk tonhalkrémet, májkrémet igen. Gombás dolgok jöhetnek minden mennyiségben, meg persze sajt.
2021. ápr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
2%
Aki nem eszik hust az csoro ... persze lehet maskent is magyarazni, de ez nem valtoztat a velemenyemen :)
2021. ápr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
71%

Hetente kb. háromszor eszem húsos főételt, de sokszor csak azért olyat főzök, amiben nincs, mert úgy olcsóbb, egyetemistaként pedig ez még nagyon számít. Ezen szeretnék változtatni, szeretném, ha nem kellene emiatt lemondanom róla és egészségtelenebb alternatívával pótolnom. Akkor szerintem kb heti 5x ennék. (Ezen kívül eszem még felvágottat, stb. is)


Nem tudok kedvencet választani, most éppen a fokhagymás sült padlizsán talán, de a húsmentes ételek nagy részét szeretem. A hagyományosan húsos ételeket hús nélkül vagy húspótlóval elkészítve viszont általában nem.

2021. ápr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
86%

Szinte minden nap fogyasztunk. Ha a főétel nem is húsos, de mondjuk a reggeli szendvicsbe van sonka, vagy ilyesmi.

Kedvenc húsmentes ételeim a sült zöldségsaláta, a bundázott cukkini és a rakott brokkoli.

2021. ápr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
19%
HUS?! ... szerintem nem veletlenul irtottuk ki a mammutokat :)))
2021. ápr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
90%

Sokszor eszünk úgy, hogy húsmentes, de nem vegetáriánus, mert pl. zsírt, esetleg szalonnát teszünk bele.

Pl. sült zöldségekhez hagymát, szalonnát is sütünk, vagy sült hagyma, szalonna feltétnek főzelékhez.

2021. ápr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
73%
Minden nap eszek, egyszerűen nem szeretem a hús nélküli ételeket. A kedvenc húsmentes fő fogásom a rántott sajt.
2021. ápr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
6%
Aki nem eszik hust, csoringer! :)
2021. ápr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
91%

Heti 3-4 alkalommal biztos valami sült hús a főételem ebédnél, de más étkezéseim is tartalmaznak húst. Sok olyan ételt szeretek, amiben nem a húsé a főszerep, de nem hagynám ki belőlük. Ilyenek pl lecsó, paprikás krumpli, főzelékek, pizza, tészták(bolognai, carbonara, túrós csusza szalonna pörccel, stb), stb.

Kedvenc húsmentes ételem...a friss fehér kenyér...tudom, nem épp olyan étel, amire gondoltál, de azt tényleg bármivel vagy csak magában is kilószámra tudnám enni.

2021. ápr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!