Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha a párod 3 dologból csak...

Ha a párod 3 dologból csak kettőt akar fizetni, akkor melyiket választanátok? Sör+fagyi, vagy sör+süti?

Figyelt kérdés
A fagyi+süti kombó nem játszik :D

2021. júl. 31. 21:40
A kérdező szavazást indított:
Sör+fagyi
Sör+süti
21 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Kevésbé fillérbaszó párt.
2021. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha eltekintünk a kérdés furcsaságaitól, akkor sokkal inkább ennék sütit mint fagyit
2021. júl. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Ha játszik-ha nem, inkább fagyi+süti. Kell a francnak a sör.

Amúgy soha semmit nem fizettetek a párommal, én is fenn tudom tartani magam a keresetemből.

N

2021. júl. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függetlenül, hogy ki fizeti, fagyi is, meg süti is nem kellene egyszerre, sörözni meg nem szoktam. Attól függ, hogy melyik tűnik finomabbnak.

Ha pl van száraz süti, albán fagyi, meg valami jobb csapolt cseh sör, akkor inkább sör.

2021. júl. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
80%
Már bocsánat de utálom az édességet. Sör és sör :)
2021. júl. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A sört ki nem állhatom. Maradna a másik kettő. Vagy választanék egy kevésbé idióta párt.
2021. aug. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Itt nem arról van szó, hogy eltartatom magam a párommal... Csak volt, hogy azt ő fizette, ennyi. Édes istenem. Tudod, meghívás.
2021. aug. 2. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!