Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ajánlanátok olcsó, kiadós...

Ajánlanátok olcsó, kiadós bolti édességeket?

Figyelt kérdés
Elég kevés pénzünk, van, és olyan édességeket keresek, amit azért nem falunk fel egyszerre. Sokat sütök, de a fiam unja már a házi dolgokat, sajnos valami bolti édességet is igényel. És hát mi is szeretjük. Olcsóbb nápolyikat, már nagyon meguntuk.

#spórolás #olcsó édesség
2022. jún. 10. 14:35
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
63%
Hát, ha kevés a pénzetek, aklor pedig egyetek kevesebb nasit, ez a megoldás.
2022. jún. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
55%

1. lépés - bemész a boltba

2. lépés - keresel olcsó édességet

2022. jún. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok, köszönöm... Nagyon kevés nasit eszünk, leírtam, hogy a gyerek azért igényli. Vannak is bejáratott termékek, csak egy idő után a gyerek azt mondja, hogy megint...? És nem bunkó elkényeztetett módon, hanem, á mindegy... Remélem megtapasztalod, egyszer, hogy milyen érzés, amikor nem tudsz a gyerekednek egy kis édességet adni, ha kér...
2022. jún. 10. 14:45
 4/38 anonim ***** válasza:
33%

"Remélem megtapasztalod, egyszer, hogy milyen érzés, amikor nem tudsz a gyerekednek egy kis édességet adni, ha kér..."


Nem kellett volna rászoktatni. Vagy téged az asztalkörül kergettek ha ebéd után nem bolti édességet ettél?

2022. jún. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
35%
Nem fogom megtapasztalni, mert akkor vállaltam gyereket, mikor megteremtettem hozzá kemény évek tanulásával és munkájával a hátteret.
2022. jún. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
92%

Változatosan, keveset is lehet ám sütni! :)

Amúgy százas boltban nagyon szuper válogatásokat lehet találni. Vannak lekvárosak benne, csokis perec, cukorral szórt kekszek és ilyesmik! Van sósban is!

2022. jún. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Versenyezzünk ki tanult többet, és ki mit teremtett... mit tudsz te erről, hogy az élet sokszor meglepő dolgokat produkál. Fujj, de utálatos emberek vannak... de ilyenkor legalább boldog vagyok, nem ilyen megkeseredett lelkű, szánalmas emberek vagyunk. Hiába tanultál, annyit, az intelligencia sajnos nem a te oldaladon áll... Én most kicsit spórolok ugyan, de téged nagyon sajnállak, nehéz lehet ilyen lelkülettel neked az élet.
2022. jún. 10. 15:22
 8/38 anonim ***** válasza:
82%

Én nem értem a kérdést. Nem tudjuk, hol vásárolsz és mit, illetve nem tudunk bemenni helyetted a boltba és megnézni, mi a legolcsóbb nasi. Vagy szerinted igen?


Egyébként kb. mindenhol lehet kapni ilyen 100 forintos pudingokat, műzliszeleteket, ha minden 2. nap veszel neki egy ilyet, akkor 1500 forint egy hónapra a nasija. Ha erre sem futja, akkor ne haragudj, de gondolkozzatok el komolyan a továbbiakon.


Ja, és az a minimum, hogy akkor magatoknak ne vegyél ilyet, csak a gyereknek.

2022. jún. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
29%
Hát, én meg a gyerekedet sajnálom, mert ha nem telik havonta 2 ezer forint édességre, akkor gondolom nem kap normális ételeket sem, friss gyümölcsöt és zöldséget sem, normális cipőt sem és szerencsétlen még élhet is abban a stresszben, hogy aggódni kell az anyagiak miatt. Én is így nőttem fel, tudom milyen ez, hát nem köszöntem meg anyámnak a felelőtlen gyerekvállalást, elhiheted.
2022. jún. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
:D :D És itt a szappanopera további epizódja! :D :D Nem kap rendes kaját, sem, és friss gyümölcsöt sem!! :D :D És még mit tudtok? Annyira várom a fojtatást! :D :D
2022. jún. 10. 15:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!