Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ajánlanátok olcsó, kiadós...

Ajánlanátok olcsó, kiadós bolti édességeket?

Figyelt kérdés
Elég kevés pénzünk, van, és olyan édességeket keresek, amit azért nem falunk fel egyszerre. Sokat sütök, de a fiam unja már a házi dolgokat, sajnos valami bolti édességet is igényel. És hát mi is szeretjük. Olcsóbb nápolyikat, már nagyon meguntuk.

#spórolás #olcsó édesség
2022. jún. 10. 14:35
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
93%
De figyelj már, tényleg, mi honnan tudjuk, hogy a boltokban, ahol vásárolsz, mi az olcsó és mi nem?
2022. jún. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Fölé lőttem a kérdéssel a szellemi kapacitásotokat, kezdem felismerni, hogy tényleg nem értettétek a kérdést... pedig tényleg nem bonyolult... na mentem, nem válaszolgatok tovább, ez a szellemi szint már viccnek is unalmas. Brrr, de egyszerűek vagytok...
2022. jún. 10. 15:45
 13/38 anonim ***** válasza:
66%
Én most értem ide, és szívesen segítettem volna, de ezzel a stílussal elvetted a kedvem tőle.
2022. jún. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
53%
Figyelj, feltettél egy valóban egyszerű kérdést, ebben valóban egyetértünk. Viszont abban már kevésbé, hogy még te vagy megsértődve ha olyan választ kapsz, hogy adj a gyerekednek KEVESEBB ÉDESSÉGET.
2022. jún. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
53%
És még ő vsn besertődve... 😪
2022. jún. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
53%
Ennyi aggyal nem csoda, hogy annyira futotta, hogy még a nasi is luxus legyen a gyereknek.
2022. jún. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudom miket süthet, ha a gyerek inkább olcsó bolti edesseget enne... 😂
2022. jún. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
94%
Ha van a közeletekben Ecofamily, akkor érdemes oda benézni, ott sok minden olcsóbb, mint máshol.
2022. jún. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
88%
Aldiban van saját márjás vegyes édes valogatás. Kék és piros csonagolásban a chipsek mellett szokott lenni. Van benne napolyi, mini linzer, fahejas roletti, csokiparány. Pár darab bőven kielégíti az édesség utáni vágyat és sok van benne (és az íze is jó, én yzeretem)
2022. jún. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

Visszaugrottam egy egy idézettel. Ez a sütés dolog nagyon mellé ment...Tortákat, nagyon finom házi sütiket, zserbót, krémest, beiglit, fánkot, hagyományos húzogatós rétest, imádok sütni, de akinek ez kis korától alap, annak néha érdekesebb bizony a bolti cucc, ez van. Ilyen fura dolgok vannak az univerzumban...


"Valóban felelősséget kell vállalnod azért, amit mondasz, s amit teszel. De azért már nem kell, nem szabad, s nem is tudsz felelősséget vállalni, hogy mások mit értenek meg belőle, és hogyan reagálnak rá! Azzal nekik van dolguk, soha nem neked.

A szavaid és tetteid valódi jelentése mindig attól függ, TE ki vagy legbelül.

Az pedig, hogy MÁSOK milyen jelentést fűznek hozzá a szavaidhoz és tetteidhez, mindig attól függ, ŐK legbelül kicsodák..."

2022. jún. 10. 16:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!