Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ajánlanátok olcsó, kiadós...

Ajánlanátok olcsó, kiadós bolti édességeket?

Figyelt kérdés
Elég kevés pénzünk, van, és olyan édességeket keresek, amit azért nem falunk fel egyszerre. Sokat sütök, de a fiam unja már a házi dolgokat, sajnos valami bolti édességet is igényel. És hát mi is szeretjük. Olcsóbb nápolyikat, már nagyon meguntuk.

#spórolás #olcsó édesség
2022. jún. 10. 14:35
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
70%

Fú, kérdező, szerintem ne magadat próbáld mentegetni ilyen gagyi idézetekkel, hanem azon gondolkodj inkább, min kéne változtatnod, hogy a gyereked ne nélkülözzön.


Vagy jöjjünk mi is idézetekkel a szülői felelösségről?

2022. jún. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Basszus nem nélkülöz, olvass, és értelmezz, egyszerűen annyi volt a kérdés, hogy olcsóbb kiadós édességek, mert nem akarok erre sokat költeni, pont azért, mert mindene megvan a bolti szarok nélkül is. A többit ti költöttétek hozzá! :D De olyan részletekben, hogy csak ámulok a fantáziátoko,n... de nem épp jó értelemben...
2022. jún. 10. 16:53
 23/38 anonim ***** válasza:
58%

"Remélem megtapasztalod, egyszer, hogy milyen érzés, amikor nem tudsz a gyerekednek egy kis édességet adni, ha kér..."


Te írtad. És szerintem, amikor már problémát okoz venni néhanapján egy kis chipset, vagy ahogy itt példaként volt írva, 1500 forintot havonta nasira költeni, akkor feltehetően másra sem telik.

2022. jún. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
41%

"De olyan részletekben, hogy csak ámulok a fantáziátoko,n... de nem épp jó értelemben..."


Szerintem a részünkről nem fantáziálgatás, ha azt állítjuk hogy a gyereked alaposan el lett kényeztetve.😂

2022. jún. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
94%
Kínai boltba szoktam olcsóbban édességét venni néha néha a piacon is vannak tűrhető kategóriájú nasik
2022. jún. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
92%
Mézes boltan többféle mézespuszedli kapható. Laktató, 1-2 már elég nasinak.
2022. jún. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
91%
Győri edes keksz + nutella
2022. jún. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
69%

Ha ilyeneket sütsz akkor nem vagy olyan szegény


Visszaugrottam egy egy idézettel. Ez a sütés dolog nagyon mellé ment...Tortákat, nagyon finom házi sütiket, zserbót, krémest, beiglit, fánkot, hagyományos húzogatós rétest, imádok sütni, de akinek ez kis korától alap, annak néha érdekesebb bizony a bolti cucc, ez van. Ilyen fura dolgok vannak az univerzumban...


Veszel egy Turo Rudi aztán az elég. 30 éves vagyok de soha nem veszek “nasit”.

2022. jún. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
63%
A zserbó egy drága süti. Egy tepsi áraból nívós csokikatcvehetne, legalabb 5-8 tablát...
2022. jún. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
74%

Zserbó, bejgli, tortak ezek mind drágák a dió, vaj, tejszín miatt.

Ha ilyeneket tudsz sütni akkor hol a gond?

2022. jún. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!