Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ajánlanátok olcsó, kiadós...

Ajánlanátok olcsó, kiadós bolti édességeket?

Figyelt kérdés
Elég kevés pénzünk, van, és olyan édességeket keresek, amit azért nem falunk fel egyszerre. Sokat sütök, de a fiam unja már a házi dolgokat, sajnos valami bolti édességet is igényel. És hát mi is szeretjük. Olcsóbb nápolyikat, már nagyon meguntuk.

#spórolás #olcsó édesség
2022. jún. 10. 14:35
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
75%
31. Az a gond hogy ezeket már unja a gyereke
2022. jún. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
76%

32. De drága cuccok.

A kerdező meg ócsót akar...

2022. jún. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, de ha megcsak nasikat venne, akkor meg az lenne a baja hogy unalmas.
2022. jún. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
91%
Én nagyon édesszájú vagyok, nagyobb kínai vegyesboltban szoktam nasikat vásárolni, rengeteg-féle édességük van, olcsóbb és drágább is. Ha ott nem találsz, akkor sehol.
2022. jún. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem ezt várod, de adok egy tanácsot. Még most szoktasd le a rendszeres nasiról, amíg nem válik kényszerűvé a lemondás. Lehet már év végén eljutunk oda, hogy vagy esztek, vagy számlát fizettek.


Kezdésképp határozd meg, hogy hetente hányszor lehet édességet venni és enni, aztán havonta szépen csökkentsd az adagot, majd a napok számát. Gyereknél nem javaslom a hirtelen leszoktatást, náluk ez sokkal rosszabb eredményhez vezet mint egy felnőttnél.

2022. jún. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
100%

Mi ritkán veszünk nasit, úgyhogy annyira nem ismerem a felhozatalt, de ár-érték arányban szerintem a lidlös túrórudi nagyon jó, talán Pilos márka 270 ft körül volt, amikor utoljára vettem, 5 db van benne.

Tesco étcsokoládéval bevont puszedli gyümölcsös töltelékkel 200 g, 219 Ft, szintén jó és kiadós.

Óriás Milka tábla szokott 600 Ft körül lenni akciósan szinte minden boltban.

Lidlben az Oreo keksz utánzat is olcsó és finom.

Natúr joghurt+fagyasztott meggyet szoktunk összekeverni, sokkal olcsóbb és finomabb, mint a kész joghurt, és negyedannyira jön ki, ötször annyi gyümölcstartalommal, nem tudom ez belefér-e a bolti nasiba, de hátha... :)

Sajátmárkásakat érdemes nézni amúgy szinte mindenből.

2022. jún. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
36 köszi! Pont erre, gondoltam, ilyesmiket szoktunk venni, és gondoltam, hátha van egy-kettő, amit nem ismerek. Köszönöm! :)
2022. jún. 12. 01:36
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Én is a lidl saját márkás túrórudiját akartam ajánlani de látom megelőztek😅 én úgy spórolok, hogy saját márkás édességeket veszek, jóval olcsóbbak, Kikben is jókat lehet találni, esetleg próbálj nagyobb kiszerelésű nasikat venni, több félét, és egyszer ebből egyszer abból kap. Hosszútávon jobb mindig a nagyobb kiszerelést választani, mert olcsóbb ha kiszámolod. Nálunk vannak 1 euros boltok, ott is sok finomság van, de sajnos ennél többet nem tudok segíteni, mivel nem Magyarországon élek, életemben nem jártam például Tescoban így fogalmam sincs mik lehetnek ott. Esetleg annyit tudok még ajánlani, hogy ne kis sarki üzletekben vásárolj, ott általában drágább minden
2022. jún. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!