Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Csak nekem vette el a kedvem...

Csak nekem vette el a kedvem az ebéd rendeléstől a hihetetlenül növekvő árak?

Figyelt kérdés

Eddig rendelgettünk pizzát, egyebeket viszonylag gyakran kb heti egyszer.

De ugy felmentek az árak hogy sajnos erről leszokunk.

Ti hogy vagytok ezzel?

Csak azért kérdezem mert annyira ijesztően drága lett a kaja rendelés hogy szerintem az se lenne csoda ha csődbe mennének az erre specializálodott cégek...



2022. júl. 23. 15:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
figyeljetek annyira rosszul nem mehet ez, mert ahol pl. élek és rajtam kívül 12 ezren, igaz kistérségi központ de nem nagy hely, ott most ha nem felejtek ki senkit 6 ilyen gyrosos gyorskajás is van, illetve egy kínai büfé és egy pizzéria, (valamint most nyitott nemrég valaki egy új, nápolyi stílusú pizzériát) és mind tartja magát régóta az 4-500 forintos emelések óta is
2022. júl. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem, mert nincs más választásom, jelenleg nincs konyhám és egyedül élek, de ha lenne lehetőségem főzni, akkor sem igazán érné meg.

Ebéd házhozszállító cégtől rendelek napi kb. 1300-1500 ft-ért, persze vannak drágább ételek is a palettán, de azokra rá sem nézek. Ezen kívül kifőzdékben szoktam főtt ételt venni, ott sem sokkal drágább. Nem hinném, hogy az emberek többségét eltántorítana az áremelés, mert általában kígyozó sorok állnak a kifőzde előtt. Meg ugye, az alapanyagok is mind drágultak, tehát otthon főzni is jóval többe kerül, mint korábban.

Pizzát és hasonló "luxuscikkeket" viszont már évek óta nem rendelek.

2022. júl. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hát engem nem csak az zavar, hogy drága, de mellette egyre kisebb adagok, egyre sporolosabb húsmennyiseggel.

Volt olyan, hogy egy tenyérnyi csirke felsocombot kaptam egy doboz rizzsel 1500-as menüben (ja meg egy leveskocka+tészta levest). Na onnan nem rendelek többet.

2022. júl. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kb... 6 hónapos kérdés, de azért le írnám a véleményemet.

Én általában ritkán szoktam rendelni ételt, de az utóbbi hónapokban, olyan szinten felmentek az árak, hogy már tényleg nem éri meg semmit se rendelni.

Legyen az egy pizza, egy hamburger, vagy valami sült seteleg rántott hús.

Nagyon sok helyen 2x vagy 3x drágábban árulják azokat a termékeket amiket korábban, viszonylag elfogadható áron vettem meg.

De még ha meg is rendeli valaki, az adott ételt, nagyon sokszor késve és hidegen hozzák ki. Arról meg ne is beszéljünk, hogy sokszor össze keverik a rendeléseket.

Pl... pizza helyet, valami sült húst kaptam.... A rendelésemet nem vettem át, mert nem azt kaptam amit kértem. Utána meg a futár kezd el velem veszekedni.

Soha többet nem rendelek semmit az internetről!

Kártyával előre fizetést, meg senki ne csinálja, mert csak idő kérdése, hogy mikor fogják átverni.

2023. jan. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
nálunk is egyedül talán a kínai érte meg év vége felé, (de az sem rendelés hanem ilyen érte mész) mert adagra sokat kaptál, ha hús kevés is volt benne. kétezer volt a közepes menü 3 feltéttel, idén még nem mertem elmenni mennyit drágíthattak
2023. jan. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Olyan túl sokan nem mondhattak le róla, mert tele van a város a közveszélyes, száguldozó bringás ételszállítókkal.
2023. jan. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!