Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyi költötök élelmiszerre...

Mennyi költötök élelmiszerre havonta az infláció óta?

Figyelt kérdés
Kérlek azt is írjátok meg, hogy hányan vagytok a családban.

2022. aug. 4. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Nem számolom, sokat.
2022. aug. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Most már annyit SE....
2022. aug. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
90 ezer Ft körül, egyedül. Különösebben spórolni még nem kezdtem el, csak a nagyon drága dolgokat hagyom el vagy veszem ritkábban. Szinte minden nap főzök, étterembe nagyon ritkán megyek.
2022. aug. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Már nem tudom... Minden piszok drága, a kosár alját is több ezer forint elfedni.
2022. aug. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2 éve tart ez a szenny , mostanra meg sem nézem mire megy el, eladtam bizonyos dolgaimat bejött 140 ezer 3 hete, csak otthonra költöttem 6-8 ezreket de semmi nyoma, mára maradt 20 rongy ...Aszály elpusztit mindent eutopai reszen, silany drága termésre, jövőre meg drágább és kevesebb készlet lesz .
2022. aug. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5# Akartad írni, hogy 12 éve..
2022. aug. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21%

Ha valaki nem tudja, hogy mennyit költ havonta élelmiszere vagy egyéb másra, akkor az illető egy pénzügyi analfabéta.

Én most meg tudnám mondani, hogy 2015-ben pl.. Augusztusában mire költöttem, forintra pontosan letudnám írni.

Az a személy aki nem írja a kiadásait és bevételeit, az soha nem fog jól bánni a pénzzel.

2022. aug. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A helyzet egyre rosszabb.
2023. márc. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!