Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Apenta+ termekek velemeny?

Apenta+ termekek velemeny?

Figyelt kérdés
En a relaxot szoktam inni, de fontolgattam a masikak kiprobalasat is… elso sorban azt szeretnem tudni hogy nektek hogy tetszettek, valamint hogy tenyleg egezsegesek e? tehat vettetek e eszee valtozast ha naponta/ akar ket naponta ittatok? pl azt hiszem pont a relaxra van rairva hogy jot tesz a hajnak is, de en kb hetente egyszer iszok, igy en nem lattam valtozast a hajamon. akik gyakrabban isznak hogy vannak ezzel? koszonom elore a valaszokat ❤️

2023. szept. 8. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Nem láttál változást a hajadon, heti 1 liter üdítő elfogyasztása után? Igazán különös.
2023. szept. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jesszusom… epp ez a kerdes, hogy valoban igazan egeszseges e a hajnak a vitaminok miatt, de ha mindenkinek csak ilyen valasza van akkor tartsatok magatokba kerlek
2023. szept. 8. 22:29
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
LoL
2023. szept. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezekkel az a baj, hogy aluldózisoltak, meg ha vitamin is van bennük. Ha elég mennyiséget tennének bele akkor nem venné meg senki az ára miatt.


Jobban jársz ha külön tapkieg formájában veszed meg inkább.

2023. szept. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!