Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen egészségesebb sós...

Milyen egészségesebb sós nasik vannak? (Chips helyett)

Figyelt kérdés

Az a baj hogy nagyon rákattantam a chipsekre, szinte minden nap eszem, filmezés közben végig. Ami nem túl jó.

Az édes nasikat nagyon könnyen leraktam, viszont “muszáj” esténként ennem valami sós fűszeres nasit..

Mivel lehetne kiváltani a chipset?

Zöldségchipset próbáltam venni is meg csinálni is, számomra elég taszító volt mind. :(

A nyers zöldségeket szeretem nasizni, de nem váltják ki a chipset, max mellé jók.

Olajos magvakat szeretem, de nagyon kipattogok tőlük.


febr. 20. 08:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

Akkor körbe is lőtted a lehetőségeket.

Vagy alma chips esetleg egyéb gyümölcs.

De ha komoly függő vagy nehéz lesz lerakni.

febr. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Az alma chips és a gyümölcs se nem sós, se nem fűszeres. Szeretem amúgy ezeket is, de egyáltalán nem helyettesíti a chipset, nem is hasonlít.
febr. 20. 08:39
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Rizschips, puffasztott rizsszelet, puffasztott kukorica szelet, a vékony fajta, lidl, penny-ben kapható, én ezeket eszem.
febr. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
17%
Nem léteznek egészséges sós nasik.
febr. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

Füszeres sült csicseriborsó. Azért abban is van kaloria de cserebe csomó tápanyag és rost is.

Szóval ilyenkor pl hagyd ki a vacsorát és helsette mehet akár egy jó nagy tál is ebbop

febr. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

#3

Ezekből van fűszeres verzió? Nincs bajom pl a pufirizzsel, csak tök ízetlen.

febr. 20. 09:17
 7/20 anonim ***** válasza:
35%
Nem muszáj folyton zabálni sem ám.
febr. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%
#7nek igaza van de hogy kedvesebb legyen: keress más örömforrást. Ez egy régi rossz szokás ami simán elhagyható. Rágcsalás helyett pl kötögess
febr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
Pattogatott kukorica. Könnyű, sós, nem durván "szemétkaja"
febr. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
Az előttem szólók jól írták, én még azt tudom hozzátenni, hogy rengeteg recept van fent a neten, és magadnak úgy fűszerezed a dolgokat, ahogyan szeretnéd, nyugodtan készíthetsz valami rágcsálnivalót saját magad. Abban legalább tudod, hogy mi van, és egészségesebb is lehet, mint a bolti chipsek.
febr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!