Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen egészségesebb sós...

Milyen egészségesebb sós nasik vannak? (Chips helyett)

Figyelt kérdés

Az a baj hogy nagyon rákattantam a chipsekre, szinte minden nap eszem, filmezés közben végig. Ami nem túl jó.

Az édes nasikat nagyon könnyen leraktam, viszont “muszáj” esténként ennem valami sós fűszeres nasit..

Mivel lehetne kiváltani a chipset?

Zöldségchipset próbáltam venni is meg csinálni is, számomra elég taszító volt mind. :(

A nyers zöldségeket szeretem nasizni, de nem váltják ki a chipset, max mellé jók.

Olajos magvakat szeretem, de nagyon kipattogok tőlük.


febr. 20. 08:25
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

#7

Nem zabálok folyton, egész nap egészségesen eszek és nem nasizok, esténként van egy óra amikor rettenetesen megkívánom.


#8

Filmnézés közben nem akarok mást csinálni, a filmet akarom nèzni. :D


#9

A vajas mennyire jó? Csak azt szeretem 🫣


#10

Na ilyesmi receptek érdekelnének, kb emiatt írtam ki a kérdést. Miket lehet készíteni otthon?

febr. 20. 09:49
 12/21 anonim ***** válasza:
25%

Első google találat:

[link]


A második:

[link]


Gyakorlatilag annyi van, mint égen a csillag ilyen receptből.

[link]

febr. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
21%
Csirkemellet kockára vágod, bepácolod, panírozod, sutoben olajsprayvel megsutod.
febr. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

#12

Igen, de direkt kérdezem itt hogy kinek mi jön be, már sok rossz receptbe futottam bele ilyen oldalakon.

febr. 20. 10:08
 15/21 anonim ***** válasza:
84%

Bármilyen zöldség felszeletelve, pici olaj, bármilyen fűszerkevwrékkel megszórva, airfryerben vagy sütőben megsütve. Én sárgarépát, édeskrumplit szoktam.


Zabos-túrós pogi

20 dkg túró

8 dkg reszelt sajt

2 tojás

Só, bors

1/2 cs. sütőpor

6 dkg zabliszt


Az egészet tálban összekeverni, vizes kézzel diónyi gombócokat formázni, tetejére valamilyen fűszersó, szezámmag, tökmag, vagy bármi, amit szeretsz, sütőpapíros tepsiben 180 fokon kb. 15 perc sütés.

febr. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
93%
A zabos túrós pogi jo otlet. Nasikent nem gondoltam meg ra de rendszeresen sutom. 25 deka kremturo, 1 tojas, 8 evokanal zabliszt megy bele nalam. Olyan fuszerrel amihez kedvem van
febr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
91%

Sárgarépát szoktam rágcsálni, a régi fajta krumplinyomóval hasábokra vágom, mint a sültkrumplit, és csinálok hozzá tunkolóst natúr joghurtból, sajtkrémből, fűszerekkel.

Imádom és tök jól eltelít, de minden este nem kéne, egy idő után sárgaságot okoz a karotin. :D

febr. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
82%
Esetleg lencse chips.
febr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
74%
Kölesgolyó
febr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Ropi ?

Mostanában én olivabogyót szoktam falatozni kockára vágott sajttal, az is jó megoldás lehet .

febr. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!