Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet venni finom sajtos...

Hol lehet venni finom sajtos szószt?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok ami nachoshoz való. Cinema cityben olyan finom az a sajtos szósz.. sehol nem találok. :( A tescoban vettem, de abban ilyen darabok voltak meg nem is volt sajt íze..


Nem tudja valaki hol lehet venni olyat ami finom? Mindenhol csak ilyen undorítóak vannak. :(


2011. júl. 30. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Olassz a Philadelphia sajtba parmezánt. Én mindent nyakon öntenék vele,még a dobost is.
2011. júl. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem akarok csinálni, annak úgysincs olyan íze mint a 'rendesnek' ami nekem ízlik.

Olyat akarok venni aminek olyan vagy nagyon hasonló íze van mint a moziban. Csak lehet valahol venni normális sajt szószt a sok bolt közül..

2011. júl. 30. 21:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg őket, hogy milyet használnak.
2011. júl. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézz körül, más boltban, pl. Sparban vagy Intersparban, ott is vannak sajtos szószok.
2011. júl. 31. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ott már próbáltam, azt mondták, hogy nem árulják már hónapok óta.
2011. júl. 31. 13:27
 6/7 anonim ***** válasza:

am, simán elkészítheted pedig, lisztet megpirítasz, felöntöd hideg tejjel, kevergeted h ne legyen csomós aztán teszel bele csomó nem semleges ízű sajtot, nagyon kis szerecsendiót, és tuti jó lesz + nagyon hamar megvan.


Amennyiben ilyen mű ízt akarsz (nemtom jobban leírni), tegyél bele nártrium-glutamátot, azt használják általában chipsekben, porlevesekben, meg hasonlókban ízfokozóként ^^

2011. júl. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha mindenáron venni akarsz, akkor próbálkozzál osztrák üzletben, persze ez csak akkor ér, ha a határtól nem laksz messze.
2011. júl. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!