Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Adnátok finom, és bevált...

Adnátok finom, és bevált sajtos rúd recepteket?

Figyelt kérdés
Annyi recept van a neten, próbáltam is már,de az egyik kemény lett a másik íztelen.Tényleg finomat szeretnék ,és ami tuti jól sikerül.
2010. febr. 20. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hozzávalók:


* 50 dkg liszt

* 25 dkg sütőmargarin

* 20 dkg sajt

* 1 pohár tejföl

* só

* A tetejére:

* 1 tojássárgája

* reszelt sajt


Elkészítés:


A hozzávalókat összegyúrom, kisodrom, majd derelyemetszővel rudakat vágok. A tetejét megkenem a tojássárgájával, megszórom reszelt sajttal, majd forró sütőben megsütöm.

2010. febr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon egyszerű, kevés hozzávalós recept, megjegyzed fejből! Főleg melegen isteni, míg még ropog:


Lényeg:minden hozzávalóból ugynannyi kell.

20 dkg Rama

20 dkg liszt

20 dkg kihűlt főtt krumpli, áttörve

20 dkg reszelt sajt.


A hozzávalókat összegyúrjuk, többször kinyújtjuk. Ettől lesz szép réteges majd.

Én kb feleolyan vastagra nyújtom, mint amilyet sülten szeretnék kapni, mert úgyis megnő. Ha kinyújtottam, tetejét megkenem tojásfehérjével, reszelek rá sajtot, esetleg egész köményt, aztán ujjnyi széles csíkokra vágom, a hossza meg kb kisujjnyi. Aztán vajjal-liszttel megszórt tepsire rakom, és addig sütöm, míg pirul a tetején a sajt. ISTENI :):)

SOK SIKERT, remélem egyszer kipróbálod!

2010. febr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ki fogom próbálni.
2010. febr. 20. 12:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Ide leírtam nemrég egy receptet, a TV paprikán Bede Robi sütötte meg. Kipróbálunk, nagyon bevált, azóta csak ezt a receptet használjuk, ha ezt akarunk sütni:


http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__sutes-fozes__57..

2010. febr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
12:27-es vagyok. Úgy látom, az utolsó válasz receptje hasonló vagyis egyezik az enyémmel. Mert a lényeg, hogy mindenből ugyanannyi kell. Meg a hajtogatás. Örülök hogy megerősítették az enyémet ráadásul tv-ből :D:D
2010. márc. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!