Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mik azok az ételek amik...

Mik azok az ételek amik kenyér és tészta nélkül elkészíthetők és fogyaszthatók? Esetleg ha tudtok még köreteket krumpli nélkül azt is megköszönném

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Rizses hús,paradicsomos húsgombóc,töltött káposzta,köretkén párolt zöldségek,rizs.
2012. febr. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bármilyen sovány húsból készített főtt, sült, rántott húsok. Főzelékek: kelkáposzta, karaláb, borsó, bab. Kenyér nélkül meg tudom enni a főtt tojást is (sütve már nem)
2012. febr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pl: Húsleves, grízgaluskával. De rengeteg olyan étel van.
2012. febr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szénhidrát mentes diéta miatt kérdezem. Köretnek a rizs, zöldség nekem is megvan, de az unalmas egy idő után. A levesek terén könnyen találok tészta nélkülit, de főételek többsége v tésztás v kenyérrel evős.
2012. febr. 18. 19:03
 5/6 anonim ***** válasza:
en a sult hust csirekmellet siman meg tudom enni salataval is, nem kell hozza rizs vagy krumpli. aztan lehet meg csinalni fetasalatat, tojasos salatat, virslis salatat...millio dolog van amit beletehetsz es nem kell kenyer
2012. febr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

tojásos lecsó rizzsel/kölessel

rakottkáposzta, brokkoli, karfiol-rizs vagy bulgur vagy kölessel

főzelékek

zöldséglevesek, zöldségkrémlevesek, tojásleves, paradicsomleves

húsgombóc spenóttal

különböző husok, halak zöldkörettel

rakott zöldségek, csőben sült ételek, zöldséges egytál- pl zöldséges kuszkusz főtt tojáásal

omlett salátakörettel, paradicsommal

gersli, árpa, kuszkusz, rizs, köles, tarhonya, zabpehely, búzakorpa, tarhonya

2012. febr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!