Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kenyér, tészta, krumpli, rizs...

Kenyér, tészta, krumpli, rizs elhagyásával + cukor helyett édesítőszert fogyasztanék, lehet így fogyni? Többi lent.

Figyelt kérdés

+ persze kardió heti 2* (szerda, szombat) intervall kerékpározás, kb. 45perc-1 óra, ill. heti 4* (hétfő, kedd, csütörtök, péntek) Rubint Réka Napi 20 perc önmagadért (össz 80 perc)+ heti 2* súlyzós (kéz-, és lábsúllyal) edzés, felváltva alsó és felsőtest, majd vasárnap pihenőnap.


Jó lesz ez így?

Cirka 17-22 kg súlyfelesleggel bírok, idén leszek 30 éves, nő vagyok.

Esetleg tippeket is fogadnék, hogy az étkezést hogyan tartsam be, mert nekem az a legnehezebb ://


2011. márc. 12. 18:02
 1/5 anonim válasza:
Lehet, de ezek mellet szalonnát se nagyon egyél:D
2011. márc. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, kösz, magam is így képzeltem :)
2011. márc. 12. 18:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Tökéletes! Viszont ha nem úgy érted, hogy csak kenyeret, hanem egyben lisztet sem eszel (pl. tésztafélék), akkor még tökéletesebb lesz:)

Egy fogyókúrázó...:)

2011. márc. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A jó minőségű ch kell! Egyél barnarizst, tk kenyeret, néha durumtésztát. Persze, nem kell túlzásba enni... reggelire nyilván nem 4 szelet tk kenyér kell, hanem 1 vagy max. 2 pici. A barnarizsből sem egy egész tányérnyi kell, hanem egy kis pici, és inkább zöld salátát egyél, de teljesen akkor se hanyagold el a ch-kat, mert vitaminhiányod lesz (pl. barnarizsben & tk kenyérben sok van B vitaminből)
2011. márc. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Panita76 válasza:

Szia


Én is ezt a módszert követem. Vagyis nem eszem kenyeret, tésztát, rizst, krumplit, édességet, sütiket. Amit igen: húst zöldséggel, müzlit, zabpelyhet, zöldségeket, és gyümölcsöt, tejtermékeket sok folyadékot, zöld teát. 3 hete kezdtem el, és 5-6 kiló mínuszban vagyok. Mozogni most még nem tudok, de idővel azt is elkezdem. Nekem is még 15 kilót kéne leadni. Kitartást neked! Majd számolj be az eredményről.


A.

2011. ápr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!