Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországban idén mennyibe...

Horvátországban idén mennyibe kerül: 1 kg kenyér,1l tej,1 kg krumpli,500 g. tészta/spagetti,1 kg disznócomb,1l olaj,1 kg száraz sajt,1 kg. sárgarépa,1l víz?

Figyelt kérdés
Kevés pénzzel megyünk, ezért érdekelne pontosan, hogy mit érdemes vinni. Köszönöm.
2010. máj. 10. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly? :D
2010. máj. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez most télleg komoly???

Ne haragudj meg tényleg, de ha kevés pénzetek van minek mentek Horvátországba? Én mindig azt mondom, hogy így fölösleges elmenni nyaralni(ilyen helyre), ha csak azon fog járni az eszed, hogy úristen még 3 napig itt vagyunk és már alig van pár kunánk.

2010. máj. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is megkérdezném, hogy "ez most komoly?", de mivel előttem megtették már, én kihagyom! :) Szerintem itt egy ember nincs, aki ezt kunára pontosan megtudná mondani. Én azt tanácsolom nektek, hogy vigyetek valamennyi kenyeret (ami első 1-2 napra elég), konzerveket, olajat, répát, krumplit, tésztát, vizet, ilyeneket nyugodtan vihetsz itthonról. Ha "spórolni" akartok, akkor annyit érdemes figyelembe venni, hogy a "turista paradicsomokban" az árak az egekben vannak. Célszerű elmenni a legközelebbi városba és egy nagyobb bevásárló központban megvenni mindent, ami kell. Ha pedig tényleg mindent fillérről fillérre kell kiszámolni, akkor úgy tényleg nem érdemes elindulni, sosem tudhatod mi jön közbe ami miatt az az alacsony költségvetésű nyaralás iszonyat drága lesz!
2010. máj. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az 1kg disznócombon jót röhogtem :D

Bemész egy boltba "Csókolom! 1 kg disznócomb kéne nekem mennyi kuna is az"?

2010. máj. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy értelmes kérdés, semmi furcsa nincs benne. Jó előre tisztában lenni az árakkal. Persze nem mindegy, hogy Horvátország melyik részén, mert nálunk sem mindegy, hogy a Balaton parti árak, vagy a Nyíregyházi árak érdekelnek. De hát nyilván a tengerpart lehet érdekes. Számomra is.
2010. máj. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!