Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Akik már küldtek be recept...

Akik már küldtek be recept újságba receptet válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Még januárban küldtem be egy receptet, már le is tettem róla, hogy benne leszek, erre ma vettem meg az áprilisi újságot és nagy örömömre ott volt az én receptem is.Viszont nem kaptam e-mailt, hogy berakják. Pénz jár a receptért, de azt se kaptam meg.

Vegyem akkor ezt átverésnek?


2012. márc. 21. 11:52
1 2
 1/16 anonim válasza:

Nem lehet, hogy valami más is beküldte a receptet?

Emailen küldted vagy postai úton?


Egyébként többször hallottam ilyenről, hogy ellopják más receptjét és a sajátjukként küldik be.

2012. márc. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad felvenni velük a kapcsolatot? Érdemesebb lenne telefonon, mint e-mailben.
2012. márc. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

az én nevem és lakhelyem áll ott


Sajnos nincs telefonszámuk csak e-mail elérhetőség.


Én meg így kuncsorogni nem szeretnék, ha nem fizetik ki akkor így jártam, csak ne hirdetnék úgy, hogy x összeg jár érte.

Cukrász kellékre gyűjtök és ezt a pénzt is arra szántam volna.

2012. márc. 21. 12:00
 4/16 anonim válasza:
Esetleg előző havi újságból keress ki egy másik beküldő nevét, keress rá facebookon, hátha fel tudod venni vele a kapcsolatot és nála tudsz érdeklődni.
2012. márc. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy csak a dicsőséggel járt a dolog,hogy nyertél,leközölték a nevedet,meg a receptedet, mint egy cikket?
2012. márc. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

hivd fel őket és kérdezd meg.

Nem értem miért nem lehet az egyszerű utat választani

2012. márc. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
előző vagyok,légysz írd meg(ha mástnem priviben),melyik újság ez?!
2012. márc. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

valami telefonszámnak csak kell lennie. melyik újságról vamn szó, ha gondolod, utánanézek telefonszámnak.

szerintem állj ki az igazért. ha pénzt ígértek, tartsák is be.

2012. márc. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Minden újságnak van szerkesztősége és telefonszáma is . Bennek kell hogy legyen az impresszumban. (törvény írja elő)
2012. márc. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Na várjál... a recepted volt csak benn az újságba? Vagy az is,hogy ezt a receptet x.y tiszaújvárosi (most mondtam valamit)olvasónk küldte be?


Nincs tömeges neved(Kovács,Horváth,Gál,Gaál és társai) ?

Mert lehet nem is te vagy a nyertes,hanem valaki,akinek ugyanez a neve...én pl. ismerek rajtam kívül még egy majdnem ugyanilyen nevüt a városban,mint én, és én is,meg apukám is rendre idekapjuk a leveleit(pedig apu is és én is más címen élünk...csak vagy nekem küldik a 3. ugyanilyen nevü ember leveleit,vagy neki... és az istennek nem tudom megértetni ezt sem a Magyar Posta Zrt.-vel,sem a postással,pedig már 5000x elmagyaráztam neki...türelmesen,nyugodtan és idegesen,őrjöngve a dühtől egyaránt...

2012. márc. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!