Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Akik már küldtek be recept...

Akik már küldtek be recept újságba receptet válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Még januárban küldtem be egy receptet, már le is tettem róla, hogy benne leszek, erre ma vettem meg az áprilisi újságot és nagy örömömre ott volt az én receptem is.Viszont nem kaptam e-mailt, hogy berakják. Pénz jár a receptért, de azt se kaptam meg.

Vegyem akkor ezt átverésnek?


2012. márc. 21. 11:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
9. én pl. egy internetes lapnál dolgozom,távmunkában... telefonszámuk nincs(ha van,én magam aki bedolgozom nekik se tudok róla,impresszumban sincs),de e-mailcímük van,és a főszerkesztő,aki beszerkeszti a cikkjeimet a weblapra,rendszeresen,naponta számtalanszor nézi a mailjét,kivéve azt az esetet,ha néha nem.Nekem pl. tegnap este bejelentette,hogy ne küldjek most semmit,mert elment pihenni és cseszik az újságjára...
2012. márc. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy erről van szó,csak nem tudsz róla(mert ez a lap belső magánügye),mert semmi közöd hozzá...? Mondjuk attól még egy automata levelet küldhetnének e-mailben,hogy elnézést,szünetet(szabadságot,akármit) tartunk,és most ne küldjenek x ideig levelet,mert nem válaszol rájuk senki...
2012. márc. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

receptözön az újság


jár érte pénz, mert így hirdette, hogy "A következő számunktól kezdődően minden megjelenő recept beküldőjét bruttó 4000 forinttal honoráljuk"


Van rá esély, hogy egyezik a név és település , de azt már kétlem, hogy a tányér is és a terítő is ugyan az legyen, meg a recept is és a fénykép is ugyan olyan legyen.


Az utolsó oldalon találtam egy telefonszámot, hátha ott tudnak segíteni.

2012. márc. 21. 13:42
 14/16 anonim ***** válasza:

Aki nem érti h mi ez: Van kb 3 újság ahova ha az ember beküld 1 receptet+ az étel fotóját +esetleg saját magáról képet akkor az újság megjeleníti a receptet képpel, névvel, címmel és adnak a feladónak X összeget. Én is gondolkoztam a beküldésen, de így már nem merem.

Kedves kérdező. Ha megkérhetlek majd szólj h mi volt.

2012. márc. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Sikerült beszélni velük?
2012. márc. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

sikerült beszélnem velük, azt mondták, hogy negyed évente van elszámolás és akkor küldenek majd ki egy levelet, amire majd válaszolok, megadom a számlaszámom és arra fogják utalni a pénzt



Örülök, hogy nem átverés, de igazán feltüntethették volna valahol, hogy hogyan is történik a kifizetés.

2012. márc. 26. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!