Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A halászlé, a pacal, és a...

A halászlé, a pacal, és a körömpörkölt nagyon népszerű ételek. Mégis miért van az, hogy a legtöbb nő undorodva elfordul, ha meghallja ezeket a nagyszerű gasztronómiákat?

Figyelt kérdés
Sajnos gyakran hallok ilyet még ma is.Pedig van olyan finom,mint mondjuk a paprikás krumpli.Hallottam én már olyat is,hogy egy nő megkóstolta a pacalt(nem tudta mi az)és megevett egy tányérral.Aztán mondták meg neki,hogy mit evett és erre mindet kiokádta.Pedig én nő létemre imádom ezeket a kajákat,a párommal együtt.Ő vezetett bele ebbe a kisértésbe,ezért semmi szükség a kényeskedésre!

2012. máj. 17. 21:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

egy előzőváléaszolónak

pacalt körmöt esznek a franciák,a spanyolok,az angolok...és nem a prolik, hanem normális éttermekben. Ha amikor külföldre mész akkor nem mindíg rántotthúst rendelnél, akkor tudnád.

2012. máj. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Imádom mind a háromat, sőt elkészíteni is tudom úgy, hogy az "ínyencek" is megnyalják utána mint a 10 körmüket, akármelyikről van szó.

Persze sokan azért nem szeretik, mert "nem nőttek rajta", ezért amit fiatal korában nem evett, azt később nehéz megszeretni.

Másrészt, képzeljétek el, ha mindenki szeretné, mennyivel nehezebb lenne hozzájutni az alapanyagokhoz. Sok esetben még ma sem lehet mindig kapni, akár köröm, akár jófajta pacal. Az igazi tiszai-halászléhez összeválogatni a különböző fajta halakat pedig szinte művészet.


Ne is egyék, több marad nekünk!

2012. máj. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!