Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Jóval túlléptem a napi ajánlot...

Jóval túlléptem a napi ajánlott kalóriabevitelt?

Figyelt kérdés

Ma ettem:

-2 db korpás kiflit margarinnal, pick szeletelt szalámival és lapkasajttal.

-1 db kicsi szeletelt omega 3-as kenyeret ugyanezzel a feltéttel.

-1 db sós stanglit

-bő fél csomag hamletet

-2 almát

-1 Danone Activiát


Aki tud, segítene? Köszönöm.


2009. júl. 2. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudjuk mennyi a napi ajánlott kalóriabeviteled :)

2 db korpáskifli(a feltéttel): kb 400 kcal.

1szeletkenyér(feltéttel): kb. 200 kcal.

sós stangli: 120 kcal

fél csomag hamlet: 160 kcal

2 alma: 100 kcal

1 Activia: kb 120 kcal


Ha jólszámolom ez 1180 ami egyátalán nemsok.

viszont hiányolom az étrendedből a zöldségeket, fehérjéket stb, mert abit ma megettél szinte csak szénhidrátból állt.

2009. júl. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos tényleg szénhidrát. :( Húst ezen kivül nem fogyasztok sajna, nem tudom megenni, csak a szalámit. Tudom, nem a legegészségesebb. Hát még a sok szénhidráttal akarok valamit kezdeni. Ígyis örülök, hogy már meg tudom állni, hogy kevesebbet egyet és hogy teljesen le tudtam tenni az édességeket. Mármint csoki, süti... Egyébként jogos, elfelejtettem írni, hogy lány vagy és 20 éves. És köszönöm a válaszod!!!!
2009. júl. 2. 19:18
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Elég egészségtelenül táplálkozol!!!


Egyél mennyiségben friss zöldséget és gyümölcsöt. Így garantáltan alacsony marad a kalória beviteled és beviszed a szükséges vitaminokat.

2009. júl. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó. Kösz. Étkezek, ahogy jólesik, nem kértem étkezési tanácsot.
2009. júl. 3. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!