Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kcalt ettem? Túlléptem...

Hány kcalt ettem? Túlléptem már az 1000 kcalt?

Figyelt kérdés
Reggelire ettem 50g zsírszegény túrót 150g natúr joghurttal és 40g teljes kiőrlésű zabpehellyel.Tízóraira ettem 200 g ananászt(ezt nem kellett volna).Ebédre 150g csirkecombot 1 paradicsommal+50g málnát.Uzsonnázni nem fogok már.Este pedig étterembe megyünk.Csirkemellet fogok enni párolt zöldségekkel, de csak a felét vagy a negyedét.Délelőtt zumbáztam 50 percet, délután pedig megyek konditerembe, és este is tornázok 30-40 percet.A hülye ananász miatt van bűntudatom..
2011. júl. 20. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


Nem az ananász a hülye, hanem te. A 20 deka ananászban kerek 102 kalória volt.


Remélem, tudod, hogy az 1000 kalóriás koplalással egyet lehet: visszahízni, amikor megint eszel.

2011. júl. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ananász miatt? Na ne röhögtess már... -.-"

Valami nem okés ott a fejecskédben.

2011. júl. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Talán 500-at ettél. Talán. De ugye tudod, ha babát akarsz majd, nem lesz elég ez a madárkaja? A várandósság és szoptatás során - mikor enned kell majd - szépen visszaszeded az egészet, és még hozzá is teszel?
2011. júl. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Te tudod mekkora mennyiséget fogyasztottál egy-egy ételből, és mivel a tápanyagtáblázat hűséges barátod...
2011. júl. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem lesz gyerekem.Nem akarok gyereket, sosem akartam.
2011. júl. 20. 14:12
 6/10 anonim ***** válasza:

hány nő mondta ezt még megerőszakolás előtt...

és soha se írd, hogy soha! :D

2011. júl. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

egy dolgot soha sem fogok megérteni. ha valaki kalóriaszámlálással akar fogyni akkor hogy a büdös életbe lehet hogy nem tudja kiszámolni miben mennyi kalória van? (kell hozzá egy konyhamérleg, olvasás tudás na meg általános iskolás matematika)itt az internet ahol millió kalóriatáblázat van.

ha már ennyire le akar fogyni fektessen már bele minimális energiát.

2011. júl. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Csak neked csak most ez összesen 618,4 kcal és 73,6 ch volt ezekkel az adatokkal.

2011. júl. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát most már jóval túl vagyok az 1000 kalórián.Megettem az összes csirkemellet és zöldséget.Nem baj, a csirkében úgy is sok fehérje van.:)
2011. júl. 20. 22:18
 10/10 anonim ***** válasza:

valóban, arra ritkán mondják hogy baj.

de most elképzeltem "OMG egy csirkemell!" "úú ugye nem etted meg? abban sok a fehérje!"

2011. júl. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!