Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha csökkentem a kalóriabevitel...

Ha csökkentem a kalóriabevitelt mondjuk 1000-re, akkor mennyi idő alatt megy le 6 kg?

Figyelt kérdés
Ezen a héten orvosi okokból nem tudok mozogni, de szombatra jobban kell kinéznem...
2011. szept. 19. 12:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
gyorsan, de annál gyorsabban vissza is jön!
2011. szept. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
mOndom szombatra kell jól kinéznem...egy nap a lényeg most..utána majd megígérem rászánok két évet egy fogyókúrára, de most extra kell!!!
2011. szept. 19. 12:40
 3/18 anonim válasza:
Hat oszinten szolva abszolut nem ajanlom ezt a drasztikus valtoztatast, mert nemcsak zsir egetodik hirtelen el, hanem nagyon sok vitamin es asvany megy ki a szervezetedbol hirtelen, ami mas jellegu komolyabb gondokhoz vezethet. Nem is beszelve a test reagallasatol. Ha hirtelen keves mennyisegu taplalekot kap, bekapcsolja az ugymond veszjelzot es raktarozni kezd mindent amit kap es lelasitja az egetest, sporolva ahol lehet. Nem is beszelve arrol, hogy visszaallitani az egyensulyt a szervezetben nagyon nehez feladat, mert hormonalis szinten tortenik minden. Es azokat nem lehet csak ugy pikk pakk kikapcsolni meg bekapcsolni. Az en javaslatom: turelem es kitartas, odafigyeles a kajalasra, es egy kis mozgas. Sajnos semmi nem jon ingyen, meg a szep alak se. Ha meg eleve molett alkat vagy akkor akar hiszed, akar nem kimondottan jol nezel ki 2-3 kg-val pluszba. Csak epp nagyon figyelned kell az etrendre es eletvitelre, mert aranylag gyorsan gyarapodnak a kilok.
2011. szept. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%

Visszaterek nemi tippekkel, hogy szombatra hogy nezzel ki jobban:

1. Egyik srac se helyetesitetlen. Ha ezt jol megjegyzed magadnak, tobb lesz az onbizalmad.

2. Vegyel enyhen magas sarku cipot fel, de ne traktorokat.

3. Lehetoleg oltozzel sotet szinbe es a vonalazasra figyeljel. Mindig lefele haladjanak a csikok, soha ne fuggolegesen.

4. Keruld a nagybabos, nagyviragos mintakat.

5. Ha van nagyobb melled, azokat emeld inkabb ki, es a hasadat takard el.Ezt egy tunika szeru bluzzal erheted el. Ha az eg nem aldott meg bo keblekkel, akkor hasznalj push up melltartot, jobban kidomboritja a domborulatokat.Soha ne mutass magadbol tobbet, mint ami megengedett.

6. Ha nadragot veszel, ne legyen vegig szoros, mert az is kimutatja a felesleget. Sotet, egyenes nadragot hasznalj, nem nagy zsebekkel.

7. Ha szoknya mellett dontesz a klaszikus vonalu enyhen harang terden feluli szoknya egyben elegans is es kihivo is.

8. Keruld a tul rovid szoknyakat, ha nem azt akarod elhiresztelni a sracoknak, hogy olcso aron kaphato vagy.

9. Vegul pedig a kiegeszitok: a kevesebb az mindig tobb. NE cicomazd ki magad mint egy kirakati baba.Ugyanez ervenyes a sminkre es frizurara is. Vannak speci noknek szolo oldalak: www.bien.hu, www.nana.hu, www.kiskegyed.hu es biztos vannak olyan magyar oldalak, amik kimondottan a frizurakkal, tanacsokkal foglalkoznak. Tanulj meg elni a noiesegeddel, mert az egy hatalmas fegyver annak a kezeben aki esszruen banik vele.

2011. szept. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szombatra semmiképp. 1 kiló fogyáshoz 7500 felesleges kalóriát kell elégetned, vagy nem megenned.

Tehát ha napi 2000 kalóriára lenne szükséged, de csak ezret eszel, akkor 6 nap alatt 6000 kalória. Nincs egy kiló. Némi víz még hozzájöhet, azzal talán meglesz az 1-1,5 kiló. Aztán jövő héten hízol 3-at.

2011. szept. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 bix ***** válasza:
simán meglehet ha nem cél a zsírból fogyás. 4-5 kilót ha masszívan koplalsz leadhatsz. ennek persze jelentős része közel se zsír lesz, de fogyni fogsz. kérdés hogy megéri e...
2011. szept. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
most jut eszedbe,h szombatra jól akarsz kinézni? gratulálok. nem fog menni.amit leadsz,vissza is szeded majd,ráadásul szórakozol az egészségeddel... lehetne több eszed.
2011. szept. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szombatra maximum annyit érhetsz el, hogy majd jó sápadt leszel, és bamba. Látszani pedig nem igazán fog az a pár kiló fogyás. Inkább akkor egyél úgy mint eddig, légy életerős, és használd a tippeket, amit az egyik válaszoló írt. Sokkal jobban jársz!
2011. szept. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Egyébként meg miért a kilókra mész és nem a formára?

Na, nem mintha abban jelentősebb változást elérhetnél 5 nap alatt...


Pasi miatt csinálod? (nem éri meg)


(sok segítő támpontot leírtak előttem, de még egy: szolárium. Optikailag az is kisebbít.)

2011. szept. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

öhhmm, férjnél vagyok, magam miatt akarok fogyni. vetélésem volt, a bánatomat ételbe folytottam. 6 kiló zavar.

Ma hívtak meg szombatra buliba, gondoltam ha pár centi leapadna, jobb lenne a közérzetem.

Nem a kilókra megyek, hanem az összképre.

Köszi az értelmes válaszokat, a "parasztabb" stílust pedig nem minősítem..

2011. szept. 19. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!