Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Csak szerintem lett kicsit...

Csak szerintem lett kicsit másabb ízű a Coca Cola?

Figyelt kérdés
olyan mintha valamilyen ízfokozót kivettek volna belőle... vagy nem is tudom, csak más

2012. júl. 26. 17:24
 1/7 anonim válasza:
VÉGRE VALAKI! Én is érzem, mondtam másoknak is, de senki nem értett velem egyet:D tényleg más ízű, szerintem rosszabb.
2012. júl. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is másabb és nem egy ismerősöm mondta már. régen szerettem inni de mostmár utálom szinte, már nem is iszom szerintem túl édes lett vagy nem tudom vagy egy ízesített lött mint a boleros cola már lassan arra hasonlít.
2012. júl. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

szerintem is rosszabb, de a családból senki nem vette észre >.<

én is azt hittem hogy én vagyok az egyetlen aki ezt észrevette :D

köszönöm a válaszokat!

2012. júl. 26. 18:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Minden rosszabb lett mióta kivették belőlük az adalékanyagokat...

Pár példa: Chio, Lays chipsek, Mekis kaja, ezek szerint A cOCA cola is.

2012. júl. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, mi is valamelyik nap túráztunk a keresztapámmal, és hozott magával egy kólát, mert tudta, hogy fent majd kell neki a cukor, hogy energiája legyen, kb 3-4 éve ivott utoljára, és közölte, hogy ez milyen sz*ar lett, ez már csak színezett cukros víz, és már nem finom. Mondjuk szerintem eddig is színezett cukros víz volt:D Én pedig tegnap vettem egy Zerot mert éhes voltam, és szerintem jobb lett, mert régen nem bírtam meginni. Vagy csak tényleg túl nagy volt az étvágyam.:D
2012. júl. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én még nem vettem észre, bár nem is iszok olyan sokat.
2012. júl. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én se vettem észre rajta a változást. Állítólag kevesebb cukor van benne, nem olyan édes.

Szerintem ugyan olyan finom mint volt. :)

2012. aug. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!