Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A KFC-be tényleg bármennyi...

A KFC-be tényleg bármennyi Pepsit ihatsz?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 21:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes módon ennek a dolognak nyoma sincs a KFC honlapján: [link] Itt más áron van a 4 decis és az 5 decis üdítő...

Biztosan van valami bukfenc a dologban. Más kérdés, hogy 350 Ft-ért simán veszel egy 2 literes kólát, amit akkor iszol meg, amikor akarsz. Megint más kérdés, hogy jó magyar szokás szerint nem a normális ajánlatot és lehetőséget nézik ebben sokan, hanem, hogy hogy lehetne ezt jól kihasználni. Mint amikor a Pizza Hutban a kicsi salátástálat még körbemagasítják ilyen kenyérszerű izékkel és dupla adagot szednek bele, aztán az asztalnál átpakolják a másik tányérjára... hát, fejlődnünk kell még ahhoz, hogy civilizáltan használjuk ki ezeket a fogásokat. Megintmegintmás kérdés, hogy ezeknek a cuccoknak az ára még így is borsos.

2009. júl. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

A papírpohár a 2. újratöltés után szétázik! ;)


Amúgy én egyszer ittam meg egyszerre 8 dl light kólát, mert féláron adták, de még másnap is éreztem a számban az édesítő ízét, bűnrossz volt :''D

2009. júl. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
61%

Így igyátok:

[link]

2009. júl. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
88%

Hát ez kiábrándító kedves előző!

Ja és egyébként az ilyen annyit töltesz amennyit akarsz-ban mindig felvizezik a kólát.

2009. júl. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
57%
Öregem... eljutottunk oda, hogy egy ilyen marketing fogásnak valaki ennyire örül? Kedves Kérdező... ennek örömére nem rendezel 3 napos fiesztát??? Hogy lehet azt a lónyálat egyáltalán meginni?
2009. júl. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
67%
márketin márketing egy nyavaját a fekete lötty előállítása literenként 7 ft egy nagyonolcsó szirupból készül amit hányásra adnak / dehát akkor mit adok én ére 300 ftot? azért mert a palack drága holmi!! a papírpohár pedig műanyagból van ami kőolajból :D vagyis ha te kb. 50litert iszol akkor tényleg 1:1 ben vettél kólát és egy fitying nyereséget se attál a KFCnek csak a műanyag poharad a 2. liter után elázott PUFF
2009. júl. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert nagyon szeretem a kólát, csak nem engedik meg hogy állandóan azt igyak, max 0,5 litert szoktam meginni egy héten, vagy még annyit se.
2009. júl. 27. 23:34
 18/24 A kérdező kommentje:
És amúgy tényleg felvizezik a kólát, mert a mekiben is ittam egyszer, és tiszta vízizű volt.
2009. júl. 27. 23:35
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Tudjátok, a mekiben, meg ilyen mérgező helyekre, csak a kóla felvizezni való részét viszik, és ott öntik bele a vizet, hogy iható legyen. (mivel a kóla receptje titkos)

De attól még a tény az tény, a kóla rohadt egészségtelen. Tudom, mi nem az, de azért a durvábbakat nem árt kiszűrni.

2009. júl. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Pepsi termékekről szól a fáma, vagyis nem kell kólát innod, ihatsz helyette canada dry, schweppes stb-t is.

Valami olyasmi van ráírva a pohárra (vagy a szórólapra?), hogy egy személy-egy pohárral nyomulhat. Egyébként pedig a kutya nem figyeli, hogy hányszor mész az automatához.

2009. júl. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!