Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A KFC-be tényleg bármennyi...

A KFC-be tényleg bármennyi Pepsit ihatsz?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 21:43
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Bár ide már nem sokan néztek vissza, de most olyan Qrva okos lettem, hogy benn dolgozok, gondoltam megosztom tapasztalataimat :D a coke termékek egyenlőek a vákumcsomagolt szirup és víz keverékével, ami hátulról jön nagy palackokból (szirupba cső a palackból és onnan megy a keverék...) nem véletlen, hogy sokszor ha nem veszik észre időben hogy kifogyott, a szirup akkor 25% a coke 75% víz, vagy ne adj Isten teljes víz, előfordult már. Korlátlan italfogyasztás egy személynek, de ha bementek 5-en nem fogja senki figyelni hogy azt az egy poharat ki tölti újra és hányszor
2009. okt. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
35%

sztem poharat se vegyél...

legalábbis a Duna plázába mega Pólusba nem nézik...

én odamentem egy normál fél L-es üveggel és abba engedtem...senki nemszólt hogy nemkéne...

2009. okt. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy mégsem érette a magyar erre?


a "free refill" az USA-ban már 25 éve létezik. és nem csak a KFC-nél.


de itt a magyarok nem ezt nézik, hogy "hűű de jó", nem kell féllitert rendelnem és sorba állnom, ha csak egy kortyot szeretnék inni, hanem azon agyalnak, miképp lehetne lopni. vagy hogy biztos szarabb minőség.


gratulálok.

2009. okt. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
nem kell sokat agyalni, hogy szarabb e a minőség, ez nyilván való, de tök mindegy mert én nem is vagyok a szénsavas cukros lék híve, szóval egyik sem jobb a másiknál, de az tény, hogy pl. a keletibe bejönnek, az asztalon hagyott poharakat elveszik és töltögetik, a kukából is volt már hogy kivették és azt töltötték újra... és még volt hogy azt sem vették észre. én tanácsolom mindenkinek inkább a narancs levet vagy ásvány vizet, mert nekem 2 nap után eléggé fájt a gyomrom ezektől a levektől... :S
2009. okt. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!