Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 1 hamburger + 1 túrórudi...

1 hamburger + 1 túrórudi délután 3 óráig?

Figyelt kérdés

Helló

az a gondom hogy reggel megyek a fél hetes busszal suliba , nem kapok reggelire se pénzt. Anyu már nincs otthon és egy Hamburgert meg egy túrórudit osszak be 3 óráig mert akkora érek haza most ,én vagyok a hülye hogy többet kérek vagy normális a megláttásom azaz szerintem egy gyerek se éri be enyivel. Wc-be isszok vizet ,de most tök ciginek érzem hogy enyire leszarnak.



#étkezés #ideggeség
2012. szept. 11. 13:38
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
csinálj magadnak kaját,elég nagy vagy már. üvegbe innivaló-este lefőzöd a teát,reggelre kihűl- reggelire 2 szendvics
2012. szept. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Vigyél magaddal otthonról reggelit,meg üvegbe vizet, teát, limonádét.

Én egyébként pár szem gyümit, meg innivalót viszek magammal,és csak ha hazaérek, akkor eszek rendes kaját.

2012. szept. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
95%
Mi lenne ha 400 forintos hamburger és 100 forintos túrórudi helyett vmi normálisabb kaját vennél. Végülis 500 forintból lehet venni annyi kaját, h bőven jól legyél. Én egyetemen reggel 8tól este 6ig bent ültem és 500 alatt megúsztam mindig a kaját. Pl zsömlét vettem meg felvágottat vagy pizzáscsigát vagy ilyesmiket.
2012. szept. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
De űres a hűtö :S nincs benne semmi +kenyér sincs itthon.. :S
2012. szept. 11. 13:45
 5/39 anonim ***** válasza:
75%

1. Hány éves vagy?

2. Ha anyád képtelen pénzt adni reggelire, vagy szendvicset készíteni, miért nem reggelizel/viszel szendvicset? Én ha korábban keltem, mint anyukám, mindig csináltam magmanak szendvicset. Abba a 10 percbe nem hal bele az ember.

3. Én mondjuk kibírom egy hamburgerrel meg egy túrórudival (hambi honnan terem?), mivel lány vagyok, és elég kis étvágyú. Viszont ha te nem, szóltál már anyukádnak, hogy ez így nem frankó?

4. A WC-ben vizet inni nem ciki, én is mindig csapvizet iszom. Vigyél egy üres ásványvizes üveget, és tölts bele...akár otthon ami van, gyümölcslevet, teát, vagy ha vizet akarsz, akkor azt...

2012. szept. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Nem is én veszem hanem anyu csinálja itthon.. én nem kapok pénzt reggelire
2012. szept. 11. 13:45
 7/39 anonim ***** válasza:

Saját magadnak az uzsonna elkészitése nem divat?

Ne várd már el,hogy anyád mindig mindent helyetted tegyen meg,igy van elég gondja!

Egy szendvics összerakása nem nagy valami,te is képes vagy rá!

2012. szept. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
NINCS ITTHON SEMMI VERJEM A KALÁCSBA MIBŐL RAKJAM ÖSSZE!! Egyet magába vajat! ?
2012. szept. 11. 13:48
 9/39 anonim ***** válasza:
68%
akkor nyilvánvaló h nincs pénze másra. ne dühöngj,örülj h amig a hűtő üres neked jut hamburger és túró rudi. ez pont nem azt jelenti h leszarnak hanem h szeretnek mert neked mindig jut. hálátlan kis csíra vagy
2012. szept. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

Ha üres a hűtő,akkor miből késziti a hambit?!

Varázsolja?Harry Potter óta tudjuk, hogy kaját nem lehet elővarázsolni.


Egy kis maradék vacsi estéről csak van.Reggelizd be azt akkor.Vagy maradékot enni is ciki?

2012. szept. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!