Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 1 hamburger + 1 túrórudi...

1 hamburger + 1 túrórudi délután 3 óráig?

Figyelt kérdés

Helló

az a gondom hogy reggel megyek a fél hetes busszal suliba , nem kapok reggelire se pénzt. Anyu már nincs otthon és egy Hamburgert meg egy túrórudit osszak be 3 óráig mert akkora érek haza most ,én vagyok a hülye hogy többet kérek vagy normális a megláttásom azaz szerintem egy gyerek se éri be enyivel. Wc-be isszok vizet ,de most tök ciginek érzem hogy enyire leszarnak.



#étkezés #ideggeség
2012. szept. 11. 13:38
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

19! Mindegy kösszi a válaszokat! Majd kérem nővéremtől.

Apum nincs öngyilkos lett.

2012. szept. 11. 14:10
 22/39 anonim ***** válasza:
53%
Tudok én normálisan beszélni, csak az ilyen nyámnyila szerencsétlenek, akik csak szenvedni meg mártírkodni tudnak, de tenni valamit, na azt már nem, felhúzzák az agyamat.
2012. szept. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim válasza:
58%
A semmi és a kevés között azért van különbség. Mi lenne,ha azt a pénzt,amit hambira költötök,elkérnéd és vennél belőle olcsóbb,de több kaját?Minden nap hambi a kaja? Mert az furi,hogy kenyér nincs,de minden nap hamburgert esztek.
2012. szept. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

19 évesen ha ilyen szar a helyzet mi a tökömet ülsz még otthon anyuci ölében?


Én már 18 évesen elköltöztem, amint lehetett, pedig még csak sz*r sem volt a helyzet, csak önállósodni szerettem volna...

2012. szept. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:

Ők nem csak én, nem mindenap csak egy héten 1-szer kétszer.

NEm szoktunk beszélgetni, én meg szorongos vagyok az ideje.

De mindegy csak nem szerettem ha folyton ugy beszélnek vellem minta kutyával! Mindenki csak igy tud!

2012. szept. 11. 14:13
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

19?!?!?!?!?!? Jesszusom! Azt hittem, legfeljebb 14!


19 éves lób.szó farok létedre Anyád csinálja neked a hamburgert?! Az a nem gyenge.

2012. szept. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

Te figyu...

Száraztészta,búzadara,olaj,liszt,viz,tojás,só sincs otthon?

Vagy ezek közül valamelyik?

2012. szept. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
ebben a kérdésben csúnya ferditések vannak szerintem. azt se hiszem el, hogy 19 éves vagy.
2012. szept. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

Reális megoldási lehetőségek:

- megpróbálsz beszélni anyukáddal, akár úgy előadva, hogy le szeretnéd venni a reggeli csomagolásának terhét a válláról, és az erre szént pénzt adja oda, bevásárolsz magadnak

- megpróbálod a kapott ételt elcserélni. :) Hátha valaki az osztályból épp Túró Rudira éhezik és boldogan ad cserébe egy párizsis zsömlét :)

- Az otthon talált ételekből próbálsz kihozni valamit. Ha nyers zöldség, akkor azt, ha többnapos kenyér, akkor indulás előtt egy kis pirítós stb.


Sajnos ezeknél jobbat senki nem fog tudni itt mondani Neked...

2012. szept. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, 1 héten csak 1-2* eszik hamburgert és nincs kaja!

Tudod mikor ettem én utoljára hamburgert? Mert én nem! Nem elég laktató, azaz gyorsan 'végigmegy' az emberen, 2 óra és éhes leszek, és qrva drága!

Ja,d e, mégis tudom. 1 hónappal ezelőtt hajnalban csak a meki volt nyitva és ettem egy mekishambit. De azelőtt... sztem kb 2 éve...

Szóval alapvetően ezen kellene változtatni, h szólsz anyudnak, h hahó, neked nem hambi, meg rudi kell, hanem KAJA!!!

2012. szept. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!