Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 1 hamburger + 1 túrórudi...

1 hamburger + 1 túrórudi délután 3 óráig?

Figyelt kérdés

Helló

az a gondom hogy reggel megyek a fél hetes busszal suliba , nem kapok reggelire se pénzt. Anyu már nincs otthon és egy Hamburgert meg egy túrórudit osszak be 3 óráig mert akkora érek haza most ,én vagyok a hülye hogy többet kérek vagy normális a megláttásom azaz szerintem egy gyerek se éri be enyivel. Wc-be isszok vizet ,de most tök ciginek érzem hogy enyire leszarnak.



#étkezés #ideggeség
2012. szept. 11. 13:38
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
53%

Ha nincs semmi, miből rakja össze anyukád???

Kérjél tőle, nem többet, csak 100-150 forintot!!! Bemész egy coop-ba, vagy hasonlóba, veszel 2 db zsömlét, meg 3-4 szelet felvágottat és ehetsz is!!! Vagy kettétéped a zsömit, vagy szépen nézel a felvágott pult mögötti eladóra, aki szétvágja neked a zsömit. Kaja megoldva. 4 évig csináltam ilyesmiket. qrva olcsón megúsztam. És mondd meg anyudnak, h legközelebb ne csináljon neked hambit, hanem adjon helyette 1-200 forintot.

2012. szept. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Én vagyok a hálátlan kösszi! CIgire meg italra van Kösszönöm szépen ! -.-" MEg a mallacra meg luxora Kösszi szépen leszarom akkor megdölgök éhen.. nem esze enyi.
2012. szept. 11. 13:53
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
na egy újabb mártír
2012. szept. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:

És neked nincs egy forintod se?

Apád nincs amúgy?

2012. szept. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:

Jaj basszus ne legyél már ilyen nyámnyila !

Pár órás éhezésbe még senki nem halt bele!Te is kibirod!


Vagy ha nem, kérj kölcsön pár száz forintot valamelyik szomszédtól és vegyél magadnak kaját!!Tiszta ciki, hogy milyen életképtelen vagy!

Sztorizhatnék arról, hogy 11-12 évesen miket ettem,mert semmi-még pénz sem- volt itthon...Mégse haltam bele a koplalásba!

2012. szept. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%

"egy gyerek se éri be enyivel"


Rengeteg gyereknek sajnos nem jut ennyi egy egész napra, de ez persz emás kérdés, ettől még neked lehet ez kevés.


Ülj le és szépen(!!!) mondd meg Anyudnak, hogy "Anyu, köszi a hamburgert, amit készítettél nekem hajnalban, jól esett, de dél körül már nagyon éhes voltam és háromra értem csak haza. Tudnál máskor többet is csinálni/adni pénzt/alapanyagot és akkor nem lennék ilyen éhes. Köszi szépen!"

2012. szept. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
ahan Szóval ha nem eszek reggel 6.30-tol délután 15-óráig az csak kevés -.-" jó mindegy .. Most ugyebár nyámnyilla vagyok.. kösszi -.-" Nem kérek kölcsön van büszkeségem
2012. szept. 11. 14:03
 18/39 A kérdező kommentje:
De nem is szoktam vellük beszélni nem is érdekli mi van vellem. Luxor Cigi enyi
2012. szept. 11. 14:04
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor lakjál jól a büszkeségeddel!

Mi adtunk tanácsot,neked nem kell,mit vársz még?Vigyünk el kajálni?!


És tényleg nyámnyila vagy!


Hány éves vagy egyébként?

2012. szept. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Bocs, de szerintem nem vagy annyira a helyzet magaslatán magyar nyelvből és írásból, hogy másokat lehülyézz. Pl. a "kúrva" is rövid u-val van ám...
2012. szept. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!