Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nálatok minden este van meleg...

Nálatok minden este van meleg vacsora? Ha nem, miért nem? Ha igen, mi szokott lenni és ki készíti el?

Figyelt kérdés
2014. júl. 2. 18:09
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%

Kb sosincs

Meleget ebédelünk, ( bár azt később3 körül mindig)

Minden másnap főzünk, mindig mást, és gyakrabban főzök én, mint a férjem, mert én jobban szeretek. Ilyenkor ő mosogat

2014. júl. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
egy héten 1 napon nincs meleg étel vacsoràra,akkor általában tosztot vagy melegszenvicset készít a párom. a hét többi napjàn én főzök(mint feleség), meleg ételt mert nekünk igy jo.
2014. júl. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van. Nagy átlagban én főzök, mert imádok főzni és időm is van rá egy gyerek mellett, a férjem mikor hazaér, inkább a gyerekkel játszik. De kb. heti 1-2x ő is szokott, még csak most tanulja, de lelkes, és sok mindent tud már. A reggelit mindig ő csinálja, az ebédet rendeljük, a vacsorát pedig így osztjuk el. A kis étkezések gyümölcs, müzli, ilyesmi. :) Nekünk így megfelelő.
2014. júl. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindig meleg vacsora van. Kulfoldon elunk, itt a gyerekek nem kapnak ebedet az iskolaban, csak szendvicset visznek magukkal. Igy este eszunk egyutt fott etelt. En fozok szinte mindig, havonta egyszer-ketszer az anyosom. Az etlap eleg valtozatos, nagyjabol egy atlag haztartasban eloforulo ebedre keszulo etelekkel azonos. Leves nagyon ritkan van, azt nem szeretjuk.
2014. júl. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Meleg vacsora általában úgy van, hogy szinte minden nap főzök és ami ebédről marad, azt esszük. Vagy rántotta, tejbegríz, melegszendvics, ilyesmi, ha ez annak számít. Amúgy általában hideget eszünk vacsira.
2014. júl. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Fogadtál a haverokkal, ki éri el először a 0%-t? Normális, intelligens ember nem beszél így. Mondom ezt olyan feleségként, aki főz otthon. De neked nem főznék, az is biztos.
2014. júl. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
72%
Igen. Minden nap mást eszünk. Étteremből hozatjuk. (Napi 10-12 óra munka után nincs erőm főzni) vasárnap szoktam én főzni, valami húst körettel, salátával.
2014. júl. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Írnátok pár példát hogy miket főztök? Főzeléket, tésztát pl?
2014. júl. 2. 18:22
 9/32 anonim ***** válasza:
51%
Pizza és spagetti minden este. Nincs is annál jobb :D
2014. júl. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
59%
Sült húst, (a férjem elég húsos típus), szereti a zöldséges barnarizst, paprikás törökrizst, kuszkuszt, pörköltet, rántott/sült zöldségeket, de szoktam lasagnet, pizzát is csinálni, alkalmanként. Tésztaféléket ritkán.
2014. júl. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!