Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nálatok minden este van meleg...

Nálatok minden este van meleg vacsora? Ha nem, miért nem? Ha igen, mi szokott lenni és ki készíti el?

Figyelt kérdés
2014. júl. 2. 18:09
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
88%
Ma spenót van fasírt és főtt tojás.
2014. júl. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk mindig meleg vacsora van, többnyire ugyanaz, ami ebédre is volt. Ha véletlenül nem maradt belőle, akkor valami frissensült, amit gyorsan el lehet készíteni.
2014. júl. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk nincs minden este meleg vacsora. Ebédre meleget eszünk, de sokszor úgy, hogy 1-2 nap alatt megcsináljuk egész hétre a kaját. Vacsora pedig az ebéd szokott lenni. Vacsorára lapított sajtos-sonkás szendvicset eszünk.
2014. júl. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim válasza:
63%
54% húzzál már inkább innen, olyan idegesítő h ilyen sok se**fej van itt...kérdez valaki vmi értelmeset és akkor egyből le kell szólni meg másokat is.
2014. júl. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk nincs meleg étel, gyümölcsöt szoktam este enni, mikor hazaérek a munkából (tehát most).

Hétvégén is gyümölcsöt eszem, ezt szoktam meg.

2014. júl. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
93%
nálunk is mindig meleg vacsora. külföldön élünk, itt ebédre legtöbben csak hideg ételt esznek. én szoktam fözni, minden nap. egy 2 honapos baba mellett böven van idöm erre is. amiket eszünk: lasagne, grillezett zöldségek, töltött csirkecombok, fasirozott, levesek, saláták..stb. stb. ma este pl. sült cékla lesz, grillezett kecskesajttal, mézes bazsalikomos öntettel, ehhez még lesz párolt csirkemell
2014. júl. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
87%
Kár, hogy nem lehet beazonosítani jobban az ilyen embereket, mint te. Hasznos lenne kötelező gyógykezelésre küldeni, ha mások szekatúrájában leled örömöd. Szánlak, őszintén! Üres élet, üres fej, üres lélek.
2014. júl. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
36%

Igen, nálunk van, bár igazából ebédre készül el (aki itthon van az főz éppen) és ahogy érkezik haza a család a munkából úgy eszünk (tehát vacsorázunk konkrétan) és másnap én ebből a kajából viszek ebédet, a többiek pedig szendvicset csomagolnak maguknak.

Hétvégén is, ha úgy főzök akkor lehet enni meleg vacsorát, de lehet választani hideget is.

2014. júl. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
35%

Nincs, mert nincs rá igény.


Hétvégére szoktunk főzni egy nagy adagot, de amúgy egyszerűbb (és olcsóbb) hideget enni, főleg mivel mindneki külön eszik.

2014. júl. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
57%

54%-os:


Te mit szedsz?

2014. júl. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!