Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha sokat eszem bűntudatom...

Ha sokat eszem bűntudatom van. Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el fogyózni. Egész héten tartottam a diétát és nem nassoltam, de ma ebédre pizza volt és megettem két szeletet. Iszonyú bűntudatom van. Amikor nagyon tele van a gyomrom, akkor van ez így vagy ha csak egy kicsit is többet eszem , mint szoktam. Mozgok rendszeresen, de ha tele vagyok úgy érzem most már mindegy. Ez miatt tök szomorúan edzek és másnap kevesebbet eszem. Mit javasoltok? Mit csináljak?

2014. szept. 12. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Testkepzavarod van.
2014. szept. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmit, ne fogyózz, ne diétázz, Ha eleget mozogsz, és normálisan étkezel, akkor nincs szükség fogyókúrákram bűntudatra meg pláne nem. Így nem lehet élni, örökös sanyargatás, bűntudat. Minden fogyókúra után még többet hízol vissza, mert egy idő után már ugysem tudod tartani, ráadásul a kevéstől is hízni fogsz.

életemben nem diétáztam és nem fogyóztam, bűntudat nélkül étkezem jókat, ha kicsi rámjön, legfeljebb még többet mozgok.

2014. szept. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A masodiknak igaza van abban hogyha sportolsz és általaban normalisan eszel akkor nyugodtan egyel időnkent sütit,pizzát és ilyeneket..ha jó alakot akarsz akkor nem fogyozni kell neha hanem folyamatosan odafigyelni.


Abban viszont nincs igaza hogy nem kell lefogyni senkinek. Ha valaki felhízott gyerekkoraban vagy egy baleset utan vagy nem sportolt akkor normalis eletmoddal is narad rajta zsír.

2014. szept. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as, igazad van, de akkor sem fogyókúrázni kell, csak jobban odafigyelni a kalóriaszegényebb táplálkozásra és nem nassolni.
2014. szept. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. szept. 12. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!