Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti hova teszitek a megmaradt...

Ti hova teszitek a megmaradt ételt? Anyám patáliát csapott, hogy kb 2 kanál rizst kidobtam a kukába, mert az ott fog büdösödni.

Figyelt kérdés
De hàt mégis hova kellett volna tennem? Dobjam ki az ablakon? Megenni màr nem kellett. Ő mondta hogy csinàljak vele valamit.
2015. máj. 29. 14:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
27%
Engem meg ugy neveltek hogy etelt nem dobunk ki. Nem is szoktunk. Megesszuk.
2015. máj. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a kutya eszi meg a maradékot.
2015. máj. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
66%
WC??
2015. máj. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
19%

Mi megesszük az ételt... Sosem dobnám ki, hacsak véletlenül ott nem maradt a hűtőben és megromlott, de nagyon ritkán fordul elő ilyesmi.


Ha mondjuk a macska nem enné meg a nem száraz ételét (de az is megeszi, örül, hogy kap), komposztba menne :) Komposzt hiányában wc vagy kuka, attól függ, milyen étel (a folyékonyabbak wc-be).

Ha most ürült ki a kuka s mondjuk 2 hetente telik meg s félő a büdösödés, akkor egy kis zacskóban elviszi az ember a szemétgyűjtöhöz.

2015. máj. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
mi kukába szoktuk, oké hogy ételt nem dobunk ki, de most ha megeszem azt a plusz 1-2 falatot csak rosszul fog esni nekem, meg el is híznék, nem látom értelmét megenni, de nyilván nem direkt főzök/ szedek ki többet
2015. máj. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
33%

Na nekem ilyen nincs szinte sosem, hogy nem tudom megenni, amit szedek. Valószínűleg 3 tálkával még bemenne, ha épphogy jóllaktam s nem lenne bajom és nem híznék (s ilyenkor automatikusan kevesebbet eszem másnap). Ha egy évben egyszer mégis közben lakom jól, el tudom tenni a hűtőbe, de elfogadom, hogy van, aki nem tesz ilyet.

Én nem dobok ki működő ételt, az tuti. Persze feleslegesen, sőt kártékonyan magunkba tömni sem takarékosabb, szerencsésnek érzem magam, hogy nekem nincs ilyen saját ételekkel (inkább étteremben fordulhat elő, hogy nem tudom megenni az ételt, bár ott sem szeretem meghagyni).

2015. máj. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Ételfajtától is függ, vagy a kukába, vagy a wc-be. Megbüdösödni csak akkor fog, ha hetekig nem viszitek ki a szemetet.
2015. máj. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!