Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Külföldi kórházakban is rossz...

Külföldi kórházakban is rossz az étel?

Figyelt kérdés
Tudjuk ugye, hogy elég ehetetlen az itteni kórházakban az étel, de például nyugaton a kórházakban milyen az étel?
2016. márc. 11. 22:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%

:DDDD


Ausztriában olyan kaját kapsz, amit Magyarországon a legjobb étteremben sem. Apám megette, aztán utána még kérdezték tőle, hogy kér-e még. Erről ennyit. Magyarország jobban teljesít (mint a lakatlan szigetek)!

2016. márc. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát igen szomorú, undorító, egy okádék ez az ország, akárcsak a kórházi kaja. :)
2016. márc. 11. 22:09
 3/18 anonim válasza:
100%

konkrétan mikor be kellett feküdnöm mert meginditották a szülést! étlapot tettek elém minden napra 3 fajta menüből választhattam!

És nagyon finomak voltak emlékszem a vadas az nagyon ott volt!

Ausztria!

Magyarország szégyen stadionra van pénz!!

2016. márc. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nézegesd facebookon a "Kórházi koszt" oldalt.
2016. márc. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ melyik külföldi kórházban.
2016. márc. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, itt Németországban kifejezetten a beteg igényeihez igazítják (betegséghez igazodva és ezenkívül étrend pl. vegán, vegetáriánus, gluténmentes, stb.)
2016. márc. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Max. Bulgáriában és Romániában lehet rosszabb európai viszonylatban,mint nálunk.....
2016. márc. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%

Angliában hasonlóan pocsék az étel a kórházakban. Volt, hogy este kaptam olyan zsömlét amit nem azért nem lehetett megenni mert kemény volt, hanem azért mert olyan volt mint a gumi. Ráadásul vizes tálcára tették, így elázott amit én nagyon utálok.

A vicc az egészben, hogy 1 hét után közölték velem, hogy nem lesz így jó ha alig eszek valamit...Amikor mondtam, hogy talán ehető ételek lennének, nem lenne éhes beteg a kórházban. De lerendezték annyival, hogy ez jár, ez nem az ő dolguk..

2016. márc. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hamarosan a románok is utolérnek minket, jó lenne ha mi is a nyugati országokat utánoznánk, na de mindegy, csak a kórházi ételre voltam kíváncsi. Köszönöm a válaszokat.
2016. márc. 12. 00:20
 10/18 anonim ***** válasza:
23%

"undorító, egy okádék ez az ország"

Azért nem sok ilyen ország van, ahol ennyire támogatják szociálisan az embereket. Nagyrészt ingyenes egészségügy, a rendszerváltás előtt nyugdíjazottak akár 10 év munkaviszonyra is kapnak mai napig nyugíjat, stb..

Hollandiában éltem, nem mondom, sokkal könyebb az előrelépés. De a kinti magyar ismerőseim 90%-a itthon intézi az egészségügyi dolgait, amerikai ismerősökről nem is besélne. Ha ott kellene magukat elláttatniuk, már rég tönkrementek volna.

2016. márc. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!