Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mivel tudtok a legolcsóbban...

Mivel tudtok a legolcsóbban jóllakni?

Figyelt kérdés

Főként nagyétkűek válaszát várom, mert egy-egy zsemlétől, salátától nem laknék jól. Olyan ételeket keresek ami erőteljesen tápláló (például számomra a kínai az olcsóbb és táplálóbb az ismert nyugati hamburgerutánzat-óriásmultiknál) de mégis kíméli a tárcámat. Tehát ha eszek akkor jóllakok és nem lesz lelkiismeretfurdalásom a pénz miatt.


Gondolkoztam házi jellegű szendvicsekben is, de megláásom szerint azok is nagyon drágák ha abból akarnék jóllakni.


2016. júl. 5. 12:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
32%

Figyelj, szerintem jobban jársz, ha ráállsz a házikosztra. Ki tudja mi van a kínai kajában, a szemétgyáros kajáról (Meki) már nem is beszélve.

Nézz utána, milyen egyszerű ételek vannak a neten, amiknek az alapanyaga sem túl drága. Az a baj, hogy manapság már minden túl drága (a zöldség, a tojás, a húsról nem is beszélve).

Egy pár példa kajákra: paprikás krumpli, krumplis tészta, káposztás kocka, lecsó, hagymás bab, lepcsánka, bundás kenyér, zsíros deszka hagymával (abból a szalonnazsírból, amit te sütsz ki + a hátramaradt tepertő), rántott hagymakarika párolt rizzsel stb.

2016. júl. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

tojás

szendvics

egyes tésztafélék, főleg a tejszínes mártásosak

2016. júl. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A szénhidrát fehérje zsír olaj hidegben vagy megerőltetett munka esetén fontosabb . Amúgy fűt és hizlal . Melegben a víz és főleg enzim és lédús nyers rostos dolgok kellenek . A főtt se szükséges minden nap , nem egészséges . Finom liszt fehér rizs- cukor tápértéke nulla mert tömény szénhidrát , teljes kiőrlésű és rozs liszt pékáruk táplálnak . A jóllakás a degeszre evést jelenti ? Az éhség sem ugyanaz az étvággyal .
2016. júl. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nehogy válaszoljatok ennek mert ez lepontoz mindenkit. Az ilyennek nem szabad segítséget nyújtani.
2016. júl. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, nincs igazad. Képpel igazolhatom, hogy nem pontoztam le mindenkit. A Hungarocellest valóban antilike-oltam, de a többieket nem pontoztam le.
2016. júl. 9. 20:42
 16/16 anonim ***** válasza:

# 14


Tényleg nem a kérdező pontozta le. Szerintem erre járt vmilyen nagyon unatkozó troll.

2016. júl. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!