Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen főtt ételt tudnátok...

Milyen főtt ételt tudnátok ajánlani ami nagyon olcsó?

Figyelt kérdés
Sajnos mélyszegénységben élek...napok óta nem ettem normális ételt csak vajas kenyeret/üreskiflit! A hasam már eléggé fájdogál tudnátok ajánlani főtt kaját ami extra olcsó? Nem probléma ha nem finom csak valami főtt kaja legyen!:) előre is köszönöm. 23/L
2017. aug. 18. 00:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mennyid van rá ?
2017. aug. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Sárgaborsóból, sárgaborsó-főzelék.

Ám de, kellene hozzá, hogy azért valami jó kis íze is legyen, 1 fej vöröshagyma, 1 ek liszt, 2-3 babérlevél.

2017. aug. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Valami olcsó tescós bab, azt megmelegíted?
2017. aug. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Krumplis tészta, paprikás krumpli, krumplifőzelék, paradicsomos káposzta, káposztás tészta, tócsni
2017. aug. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
főtt krumpli
2017. aug. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*** ámde
2017. aug. 18. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
snack leves 120ft kb
2017. aug. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%

Különben azt is megteheted, hogy ételmaradékok után leskelődsz kiülős éttermekben, vagy bárhol ahol láttad, hogy ettek. Akár beülhetsz valahová, ahol nem látnak annyian, elnézegeted az étlapot, és közben figyeled a vendégek ételmaradékait a tányéron, ha még nem érkezte elvinni a pincér. Szépen elzsebeled, vagy táskába dobod és lelépsz. Tudom, hogy kellemetlen, de egyrész meg tudod oldani, ha nagyon akarod (igen, úgy is hogy ne figyeljenek fel rá, ne legyen feltűnő), másrészt nincs ebben semmi rossz, hiszen a kukába kerülne, vagy állatoknak.

Ha elfogyott az összes pénzed, és éhes vagy, akkor még az is egy opció, hogy a mekiben megkérsz valakit, aki nem ette meg a kajáját, kidobás helyett adja inkább neked.

Piacokon amúgy szokott lenni elgurult zöldség/gyümölcs.

Tescós extra olcsó cuccok néha leárazva. Nyilván 100ft alatt nem találsz semmilyen főtt kaját, de ha meg tudod melegíteni az olcsó babkonzervet, vagy valami hasonlót, az már főtt kajának számít. Tescós Bonduelle Créatif Duo Zöldborsó-Bébirépa Keverék 200g 199 Ft, 239ft a 400g tescós chilis bab. Value kukoricakonzerv (szintén megmelegíted) csak 199ft. Tescos Happy Frucht lencse 185ft, sűrített paradicsom 125ft. Persze ha tegyük fel 300ftnál nincs több pénzed, akkor külön veszed őket, ebben az esetben ajánlom figyelmedbe az olcsó negyedekben működő kínai kajáldákat, 300ft-ért már egy ebédet is tudsz venni.

Amúgy 1db burgonya max 30ft, azt megfőzöd mondjuk az extra olcsó babbal. A legolcsóbb rizs, amit találtam az szintén a tescos 146ft.

Hát remélem, hogy valamit sikerül összehoznod :) Ha annyira éhes vagy, és Budapesti vagy, akkor írj privátot, szívesen leviszek neked egy tál meleg levest.

2017. aug. 18. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%

Merre laksz?

Zala megye-Nagykanizsa, ahol én lakok. Ha a közelben, Akkor én szívessen látlak nálunk, bár én sem vagyok jó helyzetben. :)


(2 gyermekes egyedülálló anyuka vagykk, nem férfi :) )

2017. aug. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tészta, rizs, krumpli.


Tésztára teszel bármit, ami gyorsan megvan, akár sima paradicsompürét, de én szoktam enni úgy is, hogy só-pirospaprika sertészsír :D Tudom, undin hangzik, de nekem ízlik.


Főtt rizs pici sóval fűszerrel már elég, ha tejed is akad csinálhatod tejberizsnek.


Krumpliből főzve, sütve, kásának, lapcsánka...

2017. aug. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!