Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti hányszor esztek egy nap?

Ti hányszor esztek egy nap?

Figyelt kérdés
Én 3-szor. Múltkor nekem estek, hogy az nem éppen kevés... Akkor hányszor kéne enni? Reggel csak meg este? 170 cm vagyok és 53-56 kg között mozgok, attól függ a ciklusom hányadik napján vagyok.

2017. szept. 1. 12:00
1 2 3
 1/21 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

1-4-ig.

Van amikor reggeli, ebéd kihagyom és csak vacsizok.

Van, amikor rendes 3 étkezés van egy nap.


Mostanában, reggelit eszek, meg vacsit.

2017. szept. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
16%

Háromszor kell enni.

Nem, nem kell "kevésszer" enni.

Normálisan kell enni.


De unom már a sok ostoba luvnyát meg a jajjnemlehetenni hisztiket ...

2017. szept. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

1-2, de néha többször. A 2 a leggyakoribb, nagyobb ebéd és pár óra múlva kis vacsora.

Ez merőben egyéni és senkinek nincs joga beleszólni.

A 3 az szuper, szerintem a legtöbb embernek ideális. És ha 8-szor ennél, akkor sem lenne semmi közük hozzá.


Egyesekben pedig valamiért az van, hogy az étkezések száma erősen korrelál kalóriabevitellel, pedig nem (egyénszinten elképzelhető, de általánosan? nekem az ebédem nagyobb, mint sokak 5 étkezése s nem azért, mert kiéheztem, egyszerre csak akkor tudok keveset enni, ha jóllakott vagyok).


Úgy, akkor, azt, annyit egyél, ami neked jó, másokkal ne törődj.

2017. szept. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

3-4-szer.

Én ennél kevesebbszer nem tudnék, mert akkor rosszul lennék. Inkább kevesebbet eszem többször.

Akik napi 2-szer esznek, azok biztosan nagyobb mennyiséget meg tudnak enni egyszerre.

Szerintem nincs ilyen, hogy hányszor kell. Mindenkinek ahogy megfelelő, ahogy jól érzi magát.

2017. szept. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
négyszer-ötször, reggel hatkor tejeskávé, két virsli, aztán este hatig ez-az..este még egy májkonzerv, oszt elvagyok reggelig.
2017. szept. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Általában kétszer. Reggelizni nem szoktam, felkelés után pár óráig nem eszek semmit, csak iszok. (ezt amúgy időszakos böjtnek hívják, nemrég jöttem rá, hogy neve is van, én tök magamtól csináltam :) )

Van, hogy délután vagy estefelé még eszek valami csemegét, mandula csoki vagy ilyesmi. De alapvetően két főétkezést tartok. Ha nagyon elfoglalt vagyok, vagy nem vagyok éhes, akkor csak egyet, de az bőséges.

2017. szept. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok Egyébként nincs rá szabály, ki kell tapasztalni. Nekem ez a módszer vált be, így vagyok a legenergikusabb, meg jól érzem magam. Általánosan elmondható, hogy jót tesz a szervezetednek némi üresjárat, amikor nem az emésztéssel van elfoglalva, hanem csinálhatja a többi feladatát, regenerálódhat. De aki nagyon rászokott a sokszor keveset elvű kajálásra, vagy van vmi speciális egészségügyi problémája, ennek ez lehet, hogy nem való.


Normál súlyom van, nem fogyókúrázok, azt hozzá kell tenni.

2017. szept. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ötször, kisebb adagokat.
2017. szept. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Én tiniként, fiatal felnőttként annyit ettem mint egy disznó (legalább 4-5x) te mennyi vagy, hány éves ?


Ma pl. egy zsemlét ettem 3 szelet szalámival, kávéztam, szotyit köpködök, ennyi.

2017. szept. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
* ja, és ettem kb. 2-3 szelet saját készítésű fahéjas süteményt is.
2017. szept. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!