Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti is rosszul vagytok ha...

Ti is rosszul vagytok ha reggel zsírt és fehérjét esztek?

Figyelt kérdés
Én ha csak egyszer is tükörtojással indítom a napot akkor aznap egészen estig képtelen vagyok enni a teltségérzet és a diszkomfort miatt. Pedig mennyiségileg nem sok a két tükörtojás például. Más is van így vele?

2019. febr. 6. 07:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ėn nem.
2019. febr. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonymousreview60 ***** válasza:
87%
Én nem. Te meg nézesd meg az epédet!
2019. febr. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

Én sem, sőt, ellenkezőleg! Ha kora reggel belakok, akkor ebédre farkas éhes leszek. Ezért inkább nem reggelizem.

Neked tényleg valami bajod lehet.

2019. febr. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Két tojás engem is eltelít, délutánig nincs is étvágyam utána. Rántottának szoktam elkészíteni, uborkával, paradicsommal, salátával.
2019. febr. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi bajod. Sokan nem kívánják reggel a nehéz, zsíros ételt. Én felkelés után kb. 1 órával leszek éhes, akkor is inkább valami egyszerűt kívánok. Semmi zsír, erős íz, fűszeres kaja.
2019. febr. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én attól rosszul lennék, ha reggel kéne reggeliznem.
2019. febr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Szalonnás vagy kolbászos tojásrántotta reggeli nélkül sehova!
2019. febr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Én heti 4 alakalommal eszek 3 tojást reggelire és soha nem volt tőle semmi bajom. Egy labort csináltathatnál.
2019. febr. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%

Csatlakozom az 5-ös válaszolóhoz. Én is ilyen vagyok, ha tojásrántottát kéne ennem reggelire, estig szenvedek a rosszulléttől... De ha ebédre eszem, már semmi baj nincs utána. Egyszerűen nem kívánok semmi zsírosat reggelente, inkább valami egyszerűbb, könnyebb étellel indítom a napot. Gyümölcs, joghurt vagy kefír, egy bögre teával.

Nem kell semmilyen labort csináltatnod, teljesen rendben vagy. Sokfélék vagyunk, mindenkinek másként működik az emésztőrendszere, más a tűrőképességünk.

2019. febr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%

Ne gyertek már ezzel, hogy valami baja van. Nincs semmi baja. Ha baja lenne, akkor máskor sem tudná megenni.

Egyáltalán nem fura, ritka, hogy valaki nem kíván reggelire ilyen ételeket.

2019. febr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!