Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti is rosszul vagytok ha...

Ti is rosszul vagytok ha reggel zsírt és fehérjét esztek?

Figyelt kérdés
Én ha csak egyszer is tükörtojással indítom a napot akkor aznap egészen estig képtelen vagyok enni a teltségérzet és a diszkomfort miatt. Pedig mennyiségileg nem sok a két tükörtojás például. Más is van így vele?

2019. febr. 6. 07:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sem. A tojás a kedvenc reggelim, szinte minden napomat azzal kezdem valamilyen formában (főtt/kemény, főtt/lágy, tükörtojás, buggyantott tojás, omlett, rántotta, tojásmuffin, stb. stb.). Úgy ébredés után 1.5-2 órával szoktam reggelizni, előbb semmit se kívánok. A tojással délutánig jóllakok én is, de mégsincs az a kellemetlen teltség- vagy diszkomfortérzetem. Ha viszont cukorral vagy szénhidráttal kezdem a napot (pl. péksüteménnyel) attól vagzok rosszul estig. Mások vagyunk, ha neked nem tesz jót a fehérje reggel, egyél mást :)
2019. febr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én reggelente rántottát eszek általában és ugyan úgy tömöm a fejem.
2019. febr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én attól vagyok rosszul, ha egyáltalán reggelizek. Délután kettő előtt gondolni sem tudok az evésre.
2019. febr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is nagyon jól esik ha nem reggelizek. Sokkal frissebb, energikusabb vagyok. Csak sajnos munkahelyen nagyon nincs időm enni és ha igen akkor is nagyon későn. Ezért inkább zabkását, teljes kiörlésű dolgokat, gyümölcsöket eszem. Egyébként van baj az epémmel. Meg van csavarodva, de eddig semmi bajt nem csinàlt, akkor jöttem rá, mikor egyebet vizsgáltak. És vacsorára vagy edzés után pl simàn eszem tojàst...
2019. febr. 6. 15:02
 15/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Igazából nekem teljesen változó, hogy reggelire mit és mennyit.

A standard a kávé és tea. A folyadékot mindig kívánom reggel. Ha éhes vagyok, inkább szenyát eszek, bár a tojásos ételekkel sincs semmi bajom. Egyedül a bundáskenyér az aminél a gyomrom hevesen tiltakozik.

2019. febr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Engem meghajt.
ápr. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!