Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha eddig minden reggel pótolta...

Ha eddig minden reggel pótoltam fehérjét, ilyen helyzetben mit tegyek?

Figyelt kérdés
nem testépítés csak egy fogyókúra, (vagyis életmódváltás részeként inkább úgy mondanám) minden reggel ettem napi egy evőkanál tejsavófehérjét másfél evőkanál zabpehellyel indítom így első étkezésként a napot. most elfogyott és szorítkozós megoldásként szójafehérjét tudnék hamar szerezni. természetesen olvastam a nagyon megoszló véleményeket róla. kérdésem hogy ilyen kisebb mennyiségnél igazából mindegy lenne, vagy így sem ajánlott, és rosszabb helyzetben lennék mint bármilyen más forrású fehérjeporral?
2017. okt. 10. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
A napi összbevitel számít,a reggelit ki is hagyhatod,ha nem vagy éhes(mondjuk én mindig reggelizek),fehérjepor bármilyen napszakban mehet,HA kell kiegészítésnek.Szójafehérje is jó,nem lesz bajod tőle,de ha jobban esik a tejsavó,akkor vegyél olyat,addig meg egyél mást.
2017. okt. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Cortez70 ***** válasza:
Mehet kis szoja is ha jól emészted. Vagy bármi más fehérje forrás: hús, tojás, turo, stb.
2017. okt. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tojást nem szereted kenyérrel, zöldségekkel?
2017. okt. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bár a paradicsom, állítólag nem zöldség. :D Én azzal szoktam enni, meg egy kis teljes kiörlésű kenyérrel.
2017. okt. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
tojást is eszem, de egyedül ennél az egy étkezésnél szeretnék így bepótolni, azzal a napi 15 grammnyi mennyiséggel kb.
2017. okt. 10. 18:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt tudod, hogy a fehérjepor, nem feltétlen szükséges? Sima étkezéssel is be tudod vinni a fehérjemennyiséged.
2017. okt. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az az 1 kanál kb semmi...
2017. okt. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De mit akarsz pótolni, ha egyszer simán megeheted a fehérjét valamikor a nap folyamán rendes ételből?

1 kanál por, egy picivel többet eszel valamelyik jó kis fehérjeforrásodból és kész.

2017. okt. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!