Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Az albán pékségek tényleg...

Az albán pékségek tényleg olyan mocskosak, és silány összetevőkből dolgoznak?

Figyelt kérdés

Nálunk 2 pékség van a közelben, egymással szemben. Hallottam a rengeteg rémhírt az albán pékségekről, ezért gondoltam nem támogatom őket, és a másik, hagyományos magyar pékségből fogok vásárolni.

Én nem sok pékárut eszek, de néha megkívánom a kakaós csigát, lekváros levelet. Vettem a magyar pékségben, de az olyan okádék volt, hogy kidobtam. Nem vagyok finnyás, minden sz art megeszek, és soha nem dobok ki ételt, de ez ehetetlen volt. Viszont az albánéké finom, ma leteszteltem. Amúgy a zsömléjük, kenyerük is jó.


Nektek mi a személyes tapasztalatotok?


2019. okt. 25. 20:42
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
80%

Évekig a budapesti, Király utca/Vasvári sarkánál levő albán péknél vásároltam. Egy megbízható ismerősöm odament dolgozni, de két nap után eljött. Összefutottunk és mondta, hogy soha többet ne vegyek onnan semmit. Nulla higiénia, az alkalmazottak nem mosnak kezet, stb. Otthon el akartam mesélni, erre húgom mondja, hogy döglött csótány volt az albántól vett pizzájába sülve. Aznap este eldőlt, hogy akkor itt a vége.


Pedig milyen finom és jó volt. Imádtam.

2019. okt. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
😂
2019. okt. 25. 22:58
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Vicces mi, én meg kenyér nélkül zabálom a pörit! :D
2019. okt. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
92%

Uh én imádom az albán pékséget! A pizzás csigát meg a kakaóscsigát főleg. Édeskésebbek a termékek, de pl a teljes kiörlésű/magvas kifli, itt nálunk a pékségben, az valami csoda. Olyan jó puha a belseje! Meg van akkora zsemle is, mint 2 CBA-s zsemle együttesen.

Szóval a koszosságot én nem vettem észre, nyilván nem mászkálok hátra, de nem gondolom, hogy az igénytelenség népcsoport függő!

2019. okt. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
90%

En dolgozok alban peksegben diakmunka kent. Jol fizet, a fonok is rendes.

Ami fontos, hogy tisztasag van. Mindig van meleg peksuti kifli is. Ez is ami vonzo az embereknek. Imadom a forro pizzas csigat

2019. okt. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk van egy csomó pékség (Bp. agglomerációja), de az albán pékség előtt van a legtöbb autó mindig. Néha a férjem is hoz onnan, én alapból nem szeretem mondjuk a péksüteményeket, (tehát buktát, túrós batyut, ilyeneket). Ő azt mondja, finomak ott is nagyon, és olcsóbb is.
2019. okt. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ. Ezek szerint csak lejáratás, amik terjengenek az albán pékségekről.
2019. okt. 26. 10:45
 18/27 anonim ***** válasza:
47%

8-asnak: Drága, régen még anyu gyerekkorában is otthon sült a kenyér a kemencében. Na az KENYÉR. Az az, aminek ünnepe volt, nem ez az emberi fogyasztásra alkalmatlan f0s, amit "pékségekben" árulnak. Én most is elkezdtem újra itthon sütni, kenyeret is. Mivel több eü. gondom van, és egyszerűen a bolti kenyértől éhezem. Tudod mi van abban? Ha a végeredmény sült levegő?

A házi kenyérben: liszt, víz, só, élesztő. (egyelőre nem kovászos). És ez benne van. Aki nem tud sütni, hát sorry. Süteményeket is újra sütök, egy időben nem volt kedvem. Elegem van abból, amit üzletben meg lehet venni. Mű a krém benne, a tésztát azt hagyjuk. Abban a világban, ahol a bolti tejföl egy hónapig eláll, a tejszín jó a szavatossága után is... Na hagyjuk. Itthon főzök. Gyerekkoromban így volt, és én most újra így csinálom. Sült levegőért egy pékségben nem fizetek, köszi

2019. nov. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
75%

(Tudod mi van abban?)


Nagyon jól tudom: [link]


[link]


[link]


[link]

2019. nov. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
66%
Emiatt van egy kenyérben 25 vegyi dolog az eredeti 4 5 tiszta helyett . De azt a 25öt egyenként 8 10 módosított kėmiai szer alkotja amiknek szintén 8 10 összetevőjük és így tovább ....
2019. nov. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!